Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kaidou vs. Shanks

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    318
Yani sonuçta tahammül sınırlarıı içerisinde olan onun dışında 3 yonko var ve şu ana kadar bu muazzam güç ile yonkoları indirmesi lazımdı bence.Tabi benim şahsi kanaatim
İki yonkou arasındaki savaş öyle başlayıp, normal bir şekilde de sonuçlanamaz.

Big Mom'ı düşün mesela. Bu kadın artık bir korsan olmaktan çok daha fazla. Toprak sahibi, kendi halkı var. Kendi ülkesini kurmuş bir kadın bu.

Keza ölmeden önce WB için de aynısı geçerliydi.

Yonkou'lar arasında dövüş yaşanmadığı, hepsinin birbirinin sınırına istemese de saygı gösterdiği bariz bir durum. Hatta donanmanın bile bu durumu bozmamak adına yonkou'lara bulaşmadığı ortada.

@Daredewill
Anketi Kaido kazanacaktır ama oranlar konusunda hayal kırıklığına uğradım bildiğin. Mangaka Kaido'yu ayrı göstermek için daha ne yapmalıydı bilemiyorum. :(
Kazanamaz. Shanks fanları daha gelmedi. Kata lufy konusu ders niteliği taşımalıydı. Ben şimdilik Shanks dedim ama Shanks farkı açınca gerçek oyumu Kaido'ya atacağım.

Kusura bakma da herkes KK olmayı farklı olarak yorumlayabilir. Ama bu yarışta Big Mom'da var. Kendisi KK olmak isteyecek birine engel olacak biri. Luffy'de KK olmayı en özgür kişi olduğunu düşündüğü için istiyor? Ne diyelim Luffy'nin asıl amacı KK olmak değil mi diyelim? :D
Korsanlar Kralı olunca diktatöre dönüşmüyorsun ama otomatik olarak okyanuslardaki en özgür insana dönüşüyorsun. Bu KK'liğin getirdiği bir şey sonuçta.

Dil balığı gibi düşün bunu. Dil balığının da gözleri her balığınki gibi sağ ve sol taraftadır. Ancak yaşlandıkça gözleri yukarı kayar ve birleşir, bu nedenle dil balıkları yaşladıkça tek bir noktaya bakmaya başlarlar ve yatay halde yüzerler, bu nedenle de onlara dil balığı denir.

Kısaca Big Mom'un artık tek amacı kendi ideasındaki Tottoland'i kurmak. KK olmadan da bunu yapabilmenin yollarını arıyor muhakkak, şöyle düşün, eğer başka bir yol bulursa anında vazgeçer KK olmaktan.

Kazandı demedim zaten. 1 vs all yapması onun 7 kez yenilme ve 18 kez yakalanma geyiğini geçersiz kılan bir argüman. Aynı seyi kim yapsa aynı duruma düşer, bu Kaidoyu zayıf gösterecek bir durum değil.
Kesinlikle herkes aynı duruma düşer. Sadece kaido en güçlü rakip tanımaz düşüncesini yanlış buluyorum.

İki yonkou arasındaki savaş öyle başlayıp, normal bir şekilde de sonuçlanamaz.

Big Mom'ı düşün mesela. Bu kadın artık bir korsan olmaktan çok daha fazla. Toprak sahibi, kendi halkı var. Kendi ülkesini kurmuş bir kadın bu.

Keza ölmeden önce WB için de aynısı geçerliydi.

Yonkou'lar arasında dövüş yaşanmadığı, hepsinin birbirinin sınırına istemese de saygı gösterdiği bariz bir durum. Hatta donanmanın bile bu durumu bozmamak adına yonkou'lara bulaşmadığı ortada.
Düzenin olması saçma geliyor bana .Sanki Oda bir şey yapmaya çalışmış ama yapamamış gibii.Ama evet söylediklerine katılıyorum

Düzenin olması saçma geliyor bana .Sanki Oda bir şey yapmaya çalışmış ama yapamamış gibii.Ama evet söylediklerine katılıyorum
İki yonkou arası savaş olurken tüm amirallerin ve donanmanın toplanıp savaşa dahil olduğunu düşün mesela.

İki yonkou da orada ölüp gidebilir.

Bunlar birer risk.

Yani demek istediğim konumları ve güçleri gereğince bazı sorumlulukları var, aptalca bir hareket yapma lüksleri yok. Her türlü riski göz önünde bulundurmak zorundalar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık