Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kaidou vs. Shanks

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    317
Oda bu ikisi arasında bir dövüş çizse Akainu vs Aokiji kadar uzun sürer ve sonunda ayakta kalan kişi Shanks olurdu bence.Oda'nın Shanks'a olan tutumundan dolayı bu adamı kafamda bir türlü yenilirken canlandıramıyorum.

Kaido 7 kere yenilmiş olabilir de ne şekilde ve nasıl yenildiği bahsedilmemiş. Belki de 1 vs all atmış da olabilir. Direkt olarak mangaka demiş ki; karada, havada, suda, her yerde en güçlü denilmiş. Tartışmaya açık olmayan bir açıklama.
Belkisi yok, mangaka diyor zaten bu adam tek başina Yonkoya Marineye daldı diye. :)

Kaido'nun tanıtımını olursan anlarsın :artiz: Büyük bir savaş çıkarmak istiyor. Ama savaşın vaktini bekliyor. Meyve falan topluyor büyük savaş için. WB'yi durdurmaya gidiyor haliyle.
Biliyorum savaş çıkarmak istediğini de. WB ile alıp veremediğin ne git Dünya Hükümeti ile savaş ya da WB ile birlikte savaş korsansan. Tabi normalde alamayacağı için fırsattan istifade denizciler ile bir olup WB'nin kellesini alacak aklınca. Papucumun en güçlü yaratığı:artiz:

Biliyorum savaş çıkarmak istediğini de. WB ile alıp veremediğin ne git Dünya Hükümeti ile savaş ya da WB ile birlikte savaş korsansan. Tabi normalde alamayacağı için fırsattan istifade denizciler ile bir olup WB'nin kellesini alacak aklınca. Papucumun en güçlü yaratığı:artiz:
WB'ye saldırmaya gitmiyor adam durdurmaya gidiyor :artiz: Savaşı ben çıkaracağım diyor. Yaratık dedin de aklıma geldi :ehe:

Bence Shanks ve Kaido arasinda şöyle bir diyalog geçmiş olabilir. :)
S- Hey Kaido nereye gidiyorsun?
K- Hiç sorma Kızıl Saç canım sıkıldı bizim Bunakla kapışayım dedim, beni görmezden gelip kaçmaya başladı onu yakalayacam.
S- Oğlum adam savaşa gitti lan hiç gaste de mi okumuyon. Bırak da onuru için savaşıp ölsün.
K- Ölmek mi? Dalga mı geçiyorsun hergele, o kadar denedim ölmedim o bunak s..sen ölmez.
S- O savaştan sağ çıkmasi mümkün değil. iddiaya girek mi lan, WB ölecek diyorum ben. Sen simdi eve dön. Ben Wbnin arkasından gidecem ki ölürse cesedini alırım inanırsın böylece.

Bence Shanks ve Kaido arasinda şöyle bir diyalog geçmiş olabilir. :)
S- Hey Kaido nereye gidiyorsun?
K- Hiç sorma Kızıl Saç canım sıkıldı bizim Bunakla kapışayım dedim, beni görmezden gelip kaçmaya başladı onu yakalayacam.
S- Oğlum adam savaşa gitti lan hiç gaste de mi okumuyon. Bırak da onuru için savaşıp ölsün.
K- Ölmek mi? Dalga mı geçiyorsun hergele, o kadar denedim ölmedim o bunak s..sen ölmez.
S- O savaştan sağ çıkmasi mümkün değil. iddiaya girek mi lan, WB ölecek diyorum ben. Sen simdi eve dön. Ben Wbnin arkasından gidecem ki ölürse cesedini alırım inanırsın böylece.
Olabilir:hhh:

Ben de konuşarak ikna etmiştir diye düşünüyorum. Ama harbi harbi bu azmanı konuşarak ikna etmek bile kolay değil savaşmaktan vazgeçecek biri gibi değil Kaido. Demek ki Shanks sadece güçlü de değil aynı zaman da çok zeki :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık