Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kaidou vs. Shanks

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    317
Bire birde Kaido alır gibi duruyor. Yakalandığında ya da yenildiğinde muhtemelen tek başına araya dalmıştır.

Shanks tokatlar geçer acımaz. Şu an Shans'ın tek rakibi Karasakal olur. Bu ikisi diğer iki yonkodan önde benim gözümde.

Edit: Söylemlere bakmamak lazım. Zamanında mangada CP9 ve EL için neler denildi ama amatör bir tayfa içinden geçti buraların. WB için de dünyanın en güçlü adamı dediler ama MF'da ne hikmetse tek bir üst rütbeli denizli ölmedi. O yüzden en güçlü yaratık vs vs bakmamak lazım. Shanks bu affetmez verir odunu.
Oda:
-Anneler Kaido'dan bile güçlüdür.
-Kaido'nun nasıl yenileceğini ben bile bilmiyorum. Luffy ile birlikte bir yolunu bulacağız bir şekilde.

Söylemlerin kralı bunlar. Bunlara bakmayacağız da neye bakacağız? :/

Oda:
-Anneler Kaido'dan bile güçlüdür.
-Kaido'nun nasıl yenileceğini ben bile bilmiyorum. Luffy ile birlikte bir yolunu bulacağız bir şekilde.

Söylemlerin kralı bunlar. Bunlara bakmayacağız da neye bakacağız? :/
Luffy için söylenmiş bir sözü Shanks vs konusunda kullanmak ne kadar doğru çözemedim. Oda ne yaptığını kendisi bilmiyor zaten :D Verdiğim örneklerden hangisi yanlış ki? Ben artık seride geçen ünvanlara vs bakmıyorum. Çünkü içinin boş çıktığını kaç kez gördüm :D

Hah bana böyle eşleşmelerle gelin.

Düşünürken bile zorlanıyorum.

Lakaplara pek takılmıyorum sonuçta millet tarafından verilen şeyler bunlar.

Elimizde sadece shanksin kaidoyu durdurduğu gerçeği var ama bildiğim kadarıyla savaşmamışlar. Keşke ikisi de denktir diye bir şık daha açaydınız.

Shanks daha baskın benim gözümde sonuçta yonkolara gidip adamlara ayar veriyor.(kaido ve wb)

Vay arkadaş ne ara konuyu açtınız da ne ara bu kadar gömdünüz Shank'i neyse ben de net olarak inanmıyorum söylediğime ama bir kere dedik.

Ne Kaido'nun ne de Shanks'ın gücü görmedik. Görmediğimiz karakterler de de bir zahmet herkes sevdiğine oy versin dimi nolcak : ))

1v1'de Kaido alır dendi.

Ama anket açın ben o Oda'nın değil halkın Kaido'ya bakış açısı der geçerim : ))

Bir adaya Shanks gelse aman allahım Yonkou gelmiş derler Kaido gelse kaçacak delik ararlar görüntü ve kişilik itibariyle olay bundan ibaret der basarım oyu Shanks'e :p

Neyse konu kaynamasın Shanks Mihawk'ı alır: ))

Sence kim alır onu söyle : ))

En büyüklerin savaşından önce de shanks ve kaido vuruşmuşlardı sanki ama shanks gelmişti marineforda.bilemedim şimdi :hoo:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık