Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kaido - Kid/Hawkins/Apoo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kör topal

Urogue'nin yaraları bence Kaido'nun eseri. Adamı imana getirmiş olmasın :D.

Ciddi bir dövüş olmaz kaımca.Kaido Dofu yeildiğini duyuca hedefi artık bizim Luffy olacak.Ou peşide gidecek bece.aido Waoya doğru yola koyulmuştur bile..Yüzerek bile gelir o caavar.Zou bir geçiş asıl işler Wanoda.Umarım Gabanda oradadır da tanışır bizimkilerle.

Muhtemelen Capone Bege'in Big Mom'a katıldığı gibi bunlar da Kaidou'ya katılacak. Bütün Supernova'lar Yeni Dünya'da ayakta kalabilmek için bir Yonkou'ya sığınacak. Bizim Law ve Luffy'de Shanks ve Marco'nun yanında yer alacak.

Capone Bege,Jewelry Bonney - Big Mom
Jack,Captain Kid,Hawkins,Apoo,X.drake ve aynı sahnede göründükleri için belki Urouge - Kaidou
Law,Luffy - Shanks ve Marco

Karasakal zaten novalarla uğraşmaz adamın yanında Aokiji var. Xdrake her ne kadar ilgilenmiyorum dese de muhtemelen babasını öldüren doflamingo yu indirdiği için bizimkilere geçebilir.

Aklımda hep bir soru var şu supernovalardan Urouge'nin Kaidou için git seni tutmayacağım arkadaşım diyordu.Burada ben Kaidou'nun kötü birisi olmadığını düşünüyorum.Sadece Fairy Tail'deki Natsu gibi herkesle gücünü ölçmek istiyormuş gibi geliyor bana.Bu yüzden WB'nin gücüne karşı büyük saygısı olduğunu düşünüyorum ve WB Marineford'a gitmeden önce durdurmak isteyip bir vs talebinde bulunmak istemiştir.Sonrada Shanks araya girip bu bir çocuk oyunu felan değil deyip düzgünce konuşunca oda ikna olmuştur diye düşünüyorum.Bundan dolayıda Kid-Apo-Hawkins üçlüsüne sataşacağını zannetmiyorum tabiki bu üçlü artislik yapmaz ise Kaidou'ya.

kör topal

Arkadaş aklımda şu var olma ihtimali çok düşük ama olsun genede yazıyım.

Kidgiller Kaido'ya olayı anlatır. Kaido yeni yetme değil NW'yi adaları biliyordur sonraki adanın Wano olduğunu da. Oraya yola koyulucak tabiki. orada Shanksın şapkasını taşıyan kaderin çocuğu Luffy'i bulucak Roger'in tayfasının 3.adamı Gaban. Kaido gelicek işte Gaban Luffyleri kurtarmak için Kaido ile çarpışıcak bu şekilde Roger'in tayfasının sağlamlığını da görücez. Kaido'nun gücünü de.

Aklımda hep bir soru var şu supernovalardan Urouge'nin Kaidou için git seni tutmayacağım arkadaşım diyordu.Burada ben Kaidou'nun kötü birisi olmadığını düşünüyorum.Sadece Fairy Tail'deki Natsu gibi herkesle gücünü ölçmek istiyormuş gibi geliyor bana.Bu yüzden WB'nin gücüne karşı büyük saygısı olduğunu düşünüyorum ve WB Marineford'a gitmeden önce durdurmak isteyip bir vs talebinde bulunmak istemiştir.Sonrada Shanks araya girip bu bir çocuk oyunu felan değil deyip düzgünce konuşunca oda ikna olmuştur diye düşünüyorum.Bundan dolayıda Kid-Apo-Hawkins üçlüsüne sataşacağını zannetmiyorum tabiki bu üçlü artislik yapmaz ise Kaidou'ya.
Kaido laftan anlamaz biri olarak tanıtıldı.Zaten law planı bunun üzerine kuruluydu.Acımasız biri çıkar muhtamelen

Büyük ihtimal şöyle bakar gene söylenir beyaz sakal bilmem ne diye Mingo yu falan anar bunlar da böyle sessiz durduğu müddetçe bir şey olmaz sonra döner gider ya da bir şey söyler bunlara da ben Kaidou nun gelin benimle çalışın falan diyeceğini sanmıyorum. Zaten rast gele düşmedi mi oraya. Ya da gelin beni öldürün hadi bakalım der. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık