Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kaido - Kid/Hawkins/Apoo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bunla ilgili iki düşüncem var benim. oda kesinlikle bunları harcamayacaktır. çünkü hepsi daha hikaye için öenmli karakterlerdir. benim düşüncem ilki yönünde ama bilemeyiz yani.bir ittifak olacağını tahmin etmiyorum yani.

ilki kaido ve bizim üçlü hatta killer de katarsak 4 süpernova küçük bir kapışma olur. bizim süpernovalar yaralanmış olur aynı urage gibi ve kurtulurlar. bir fırsatını bulup kaçarlar.

ikincisi bir savaş olmaz. doflamingonun durumunu söylerler ve kaido bunu öğrenip çıldırır ve süpernovaları hiç takmadan yoluna devam eder.

ben onların yerinde olsam nefes bile almam. diz çöker gitmesini beklerim acık ve net :D
İyi de aga bu adamlar Shanks'ı indirmeyi planlıyorlardı.Tüm tayfasıyla Shanks'ı almak tek Kaidou'yu almaktan daha zor olsa gerek.Bir Yonko'yu tayfasız kaç kere yakalama fırsatı bulacaklar ki ?

kör topal

İyi de aga bu adamlar Shanks'ı indirmeyi planlıyorlardı.Tüm tayfasıyla Shanks'ı almak tek Kaidou'yu almaktan daha zor olsa gerek.Bir Yonko'yu tayfasız kaç kere yakalama fırsatı bulacaklar ki ?
Kaido'nun belki yalnız kurt olarak yonkou olmuştur. Yani bence böyledir çünkü 18 kere yenilmiş ve 7 kere yakalanmışsa o tayfa nasıl hala hayatta? Her yakalandığında tayfayı mı yeniledi bu adam yoksa yonkou olmadan önce mi yenildi hep? Oda keşke bu yenilme olayını açıklasa altından bir iş çıkmıcak olsa yazmaz çünkü öyle bir şey tanıtımda.

Kaido'nun belki yalnız kurt olarak yonkou olmuştur. Yani bence böyledir çünkü 18 kere yenilmiş ve 7 kere yakalanmışsa o tayfa nasıl hala hayatta? Her yakalandığında tayfayı mı yeniledi bu adam yoksa yonkou olmadan önce mi yenildi hep? Oda keşke bu yenilme olayını açıklasa altından bir iş çıkmıcak olsa yazmaz çünkü öyle bir şey tanıtımda.
Tayfası yokken yakalanmış/yenilmiş olabilir.Zaten adam ölmeye çalışıyor Denizciler'e tek başına saldırmıştır Shiki gibi belki bunlar beni öldürür diye onlar da öldürememişler.

kör topal

Tayfası yokken yakalanmış/yenilmiş olabilir.Zaten adam ölmeye çalışıyor Denizciler'e tek başına saldırmıştır Shiki gibi belki bunlar beni öldürür diye onlar da öldürememişler.
Öyle olmasını istiyorum ama o zaman ana karakter geçemez ki :(.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık