Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kaido - Kid/Hawkins/Apoo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaidou bu üçlüyü sırasıyla tayfaya alır ve çaylak olarak kullanır. Apoo'yu müzik aleti yapar, Hawkins'i kukla, Kidd'i ise çapa yapar :artiz: En azından böyle kurtulma ihtimalleri olur.

Doflamingo'yu bile dışardan yardım ile luffy+law zar zor alırken, kaido'yu 3 supernova'nın alabileceğini düşünmek:( 2 Amiral almaya çalışsa kaido'yu tamam diyeceğimde:)
law+ luffy + kiddin ihtimali var. yani law kendi ittifaklarına, planına ragmen yüzde 30 diyor. kiddide katarsak olasılık yüzde 40 a cıkar. hepsi birleşirse iki ittifakın yüzde 50yle en azından yarı yarıya sansları olur.

çünkü o ücünde houshoku olmasada, luffyde kaidouya karsı durabilecek houshoku haki var. ben g4ten sonra luffynin o kadar hızlı ve yogun haki kullanmasınıda mesela houshokuya bagladım. eger kaidoudada varsa, adam wb gibi uykusunda bile yenilmezdir dogal yani. o yüzden luffye ihtiyacları var bir yonko indirmek için, hemde tüm novaların ;)

Hepsi birleşincede anlamı kalmıyor. 500 kişi yonkou indirdikten sonra ne özelliği kaldı :/ Kahveden adam toplar gibi. 7 nova 1 yonkouya anca mı yetebiliyor :/
bir yonkoya degilde tüm adam ve müttefiklerine ancak yeterler. en azından su an için. yada zaman atlaması olacak. ;)

law+ luffy + kiddin ihtimali var. yani law kendi ittifaklarına, planına ragmen yüzde 30 diyor. kiddide katarsak olasılık yüzde 40 a cıkar. hepsi birleşirse iki ittifakın yüzde 50yle en azından yarı yarıya sansları olur.

çünkü o ücünde houshoku olmasada, luffyde kaidouya karsı durabilecek houshoku haki var. ben g4ten sonra luffynin o kadar hızlı ve yogun haki kullanmasınıda mesela houshokuya bagladım. eger kaidoudada varsa, adam wb gibi uykusunda bile yenilmezdir dogal yani. o yüzden luffye ihtiyacları var bir yonko indirmek için, hemde tüm novaların ;)
Benim dediğim de o bege, urouge ve bonney hariç, diğer supernovalar ve tüm tayfaları ile girişirlerse Kaido'ya ve tayfasına bir şansları olabilir. O da kesin değil, dediğin gibi yarı yarıya muhtemelen

doflamingoda kk olmayı planlıyordu... sonuc ? iki caylak geldi yılların planını cöpe attı.

bu seride a,b,c karakteri mühim degil. önemli olan mangakanın kurgusu. wb ölmeliydi öldü. acete ölmeliydi öldü. doflamingoda yenilmeliydi yenildi. istemekle olmuyor bu işler.

e.odanın elinde iki secenek var.

1- kaidoyu o veletlere harcatır... hemde yeni göstermişken ilk defa , sence bu mümkünmü ?

2- bu yeni veletler, görmedikleri, ama indirme planı yaptıkları bir yonkonun gücünü, birinci elden tadınca, ne yaparlar sence ? ya ittifakı genişletirler. ( kimin kaidoyu hedefledigini biliyorlar ) yada gerisin geri kacarlar.

al sana kurgu. en makul sonuc. iki ittifakın birleşip kaidoyu indirmesi. yoksa bence law + luffyde indiremez.

söyle bir yonko ve tayfası sıralaması vereyim;

wb - marco - ace - jozu - teach - thatch - vista ve digerleri

luffy+ law = wb desek zoro ve sanjimi kalanları alıcak ? yada bepomu ? ama kiddi birine, hawkinsi birine, apooya birine, killer, zoro ve sanjiyide etrafa dagıtırsan. bak gör nasıl indiriyorlar bir yonkoyu. baktı mangaka law + luffy yetmiyor. kiddide verir yanlarına kaidoyu öyle indirirler. bak su resimde manidar;

Mevzu isteyip istememe değil ki.Kid'ler Yonko indirmeyi planlıyorlar.Yanında tayfası olan Yonko'yu indirmeyi planlıyorlar.Hoop önlerine tek başına bir Yonko düşüyor.Bu şansı niye kaçırsın salak mı bunlar ? Bunu şöyle düşün senin örnekten gidersek Dofilamingo KK olmak istiyor karmaşık planlar yapıyor uzun vadeli planlar.Ama şans eseri eline Raftel'in haritası geçiyor.Bu da onun gibi bişey Kid ve saz arkadaşlarının bu şansı serideki en şanslı 5 andan biridir açık ve net.

Ben de Law+Luffy ittifakının Yonko indiremeyeceğini düşünüyorum.Hatta Yonko'nun kendisi karışmasa bile tayfası bizim ittifakı alır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık