Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kaido - Kid/Hawkins/Apoo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kesin buna güveniyorlar zaten.Shanks'ın adamları da daha az olabileceği için bir etken de bu oldu bence.Bigmom gemileriyle uğraşmaktan daha kolay,yerini daha rahat bulurlar.Ace bile tek başına gidip bulmuş adamı.

Ama tabii aynen sonra klasik senaryo olacak yine.Shanks bu kılıcı çok mu istiyorsunuz diye yere bıraktıktan sonra tek elle tokatlayabilir bile. :D

Fakat bence Shanks düşecek düşürecekler luffy yardıma gelmezse.
Harbiden, Luffy gelip kurtarıyormuş Shanks'ı. Kurtardıktan sonra o şapkayı öyle bir verir ki Shanks geri kalan ömründe bunun rüyasını görür hep. :D

Aynen Shanks olsa neyse hadi kolay düşerdi.:rolleyes:
Shanks kolay düşmez, kolay düşürür. :a:

Aynen çerlo haklısın da zaten ben de hemen indirsinler demiyorum ki. :/ Atıyorum bizimkiler Kaido'yu indirdiğinde nispet yaparcasına Kid'ler de Bigmom'ı indirseler fena mı olurdu? :D Hedefimiz Shanks deseler bile bir şekilde başka bir Yonkou ile(Büyük ana :S) savaşa tutuşacaklarını düşünüyorum.
Yahu zaten seriden öğrendiğimiz bir şey varsa o da hiçbir şeyin plana göre gitmediğidir. Muhakkak ortalık karışacak, beklenmedik bin türlü şey yaşanacak.
Ama evet, bizimkiler yonkou indirdiğinde bunlar da indirecektir. Eşit gidiyorlar hep.

Gravity

buraya da yazayım:

Luffy kk olmadan önce muhtemelen en güçlü adamı indirecek. Biz final dövüşünü hep BB ile düşündük. Bu durumda BB'nin kaidouyu geçmesi gerekiyor. Şuan en güçlü kaidou olduğuna göre luffy kaidouyu indirip kk olup öyle mi bb'yi indirecek? Eğer son savaş BB ile olacaksa kaidou aradan nasıl ve kim tarafından çıkarılacak?

+ shanksı kılıç ustası olarak kabul etmeyenler "kid shanksin kılıcını alınca kazanabileceklerini düşünüyor olabilir" diyorlar. Shanks kılıçsız kaybedecekse 3 süpernovaya demekki kılıç ustasıdır :p ki gücü düşecek :p

Ek olarak: bu 3 nova kaidoyuya çizik dahi atamaz. Hepsini muhtemelen kaidou tınlamayacak bile. Güçlenin ve beni öldürmeye gelin diyecek. Eğer herkesi öldürürse bu adamı öldürecek kimse kalmaz.

geri Yahu zaten seriden öğrendiğimiz bir şey varsa o da hiçbir şeyin plana göre gitmediğidir. Muhakkak ortalık karışacak, beklenmedik bin türlü şey yaşanacak.
Ama evet, bizimkiler yonkou indirdiğinde bunlar da indirecektir. Eşit gidiyorlar hep.
Öyle. Oturup yenilmeyi bekleyen bölüm sonu canavarları olan Yonkoulardan başka rakiplerinin de olması lazım Luffy'nin. Kid bunu yapabilmeli ki yarış havası iyice hakim olsun seriye.

Kid'i Dof'un yerine geçirebilir.Zaten Kid denen nanenin yeraltıyla ilişkisi vardı.Dof'u kaçıramazlar Kid Kaido sayesinde anahtar konuma yukselir.Kaido+Jack+Kid+ Apoo+Hawkins vs Luffy+Law+Drake diger novalar arasinda savas cikar.Kaido ve Kid tarafi yenilir.Kaido başkalari tarafindan öldürülür.Kid Luffy'nin tarafina gecer.

Kid'i Dof'un yerine geçirebilir.Zaten Kid denen nanenin yeraltıyla ilişkisi vardı.Dof'u kaçıramazlar Kid Kaido sayesinde anahtar konuma yukselir.Kaido+Jack+Kid+ Apoo+Hawkins vs Luffy+Law+Drake diger novalar arasinda savas cikar.Kaido ve Kid tarafi yenilir.Kaido başkalari tarafindan öldürülür.Kid Luffy'nin tarafina gecer.
Son cümleye kadar fena değildi. :(

Kid bir yonkou adamı olmayı istese timeskipten önce bile olurdu sanki. Kid sanki hemen hemen Luffy gibi tepeyi hedefliyor ama yolu kana bulayarak.

Kid bir yonkou adamı olmayı istese timeskipten önce bile olurdu sanki. Kid sanki hemen hemen Luffy gibi tepeyi hedefliyor ama yolu kana bulayarak.
İşte tepesine vurulunca vazgeçecek balyoz yememiş daha. Yenilsede devam edecek iradeyi bi tek Luffy de gördük.Kidd de öyleyse alkislarim :alkis:

Kid'i seviyorum,yetenekli bir eleman. Eğer avatardaki suyu kontrol edenlerin kanı kontrol etmesi, X men deki Manginto gibi kandaki demiri kontrol edebilecek bir seviyeye gelirse yürür gider doğrusu . Konuya geleceksek Oda ne Kidleri harcar, ne de Kaido bunlara bir şey yapar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık