Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Jack ile kim dövüşür?

Sizce kim?

• Kullanılan toplam oy
    270
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Queen'in BigMomzede olacağı gerçeğini illa dile getirmem gerekiyor muydu sahiden?

Ki Sanji'nin orada suiti giymesinin tek sebebi tanınmamaktı. Tayfasını kollayabilmek için tükürdüğünü yalayıp suiti giymişti. Benim gözümde Sanji'yi yücelten bir sahnedir orası. Bence pageone detayına takılma orada o kadar.
Tabi sonrasındaki hamam faciası da işin eğlencesi. Gül geç.
Gülüp geçemem.Luffye vurduğu gibi vergoyada vursaydı ayağı çatlamazdı , kendi kaptanına gelince hiç geri durma yok "adam"da.(sanji adam değildir)

Gülüp geçemem.Luffye vurduğu gibi vergoyada vursaydı ayağı çatlamazdı , kendi kaptanına gelince hiç geri durma yok "adam"da.(sanji adam değildir)
:confused:
Sakin ol şampiyon.
Sanji gömme başlığı arıyordun da kazara buraya mı geldin sen?
Farkındaysan Queen ile Sanji karşılaşmasını beklediğimi söylemiştim ben burada laf arasında.

He benimle Sanji dedikodusu yapmak istersen yaparım da burası uygun mu?

:confused:
Sakin ol şampiyon.
Sanji gömme başlığı arıyordun da kazara buraya mı geldin sen?
Farkındaysan Queen ile Sanji karşılaşmasını beklediğimi söylemiştim ben burada laf arasında.

He benimle Sanji dedikodusu yapmak istersen yaparım da burası uygun mu?
Sanjiye giydirmeye her daim hazırım wci arcından sonra.Kendinden nefret ettirdi zorla.

Zoro ve sanjinin queen ve kingi alacağını zannetmiyorum bu ikili beraber veya zoro tek başına jacki alabilir. Ben vs olurken ödülleride göz önünde bulunduruyorum zoronun şuan 320berry sı var biranda zaten 1.5.berry etmez luffy gibi. o yuzden jackin muhtemel rakibi zoro olabilir yener ve ödülü 1.320 berry olabilir

Zoro-Law birlikte dövüşür demişim, sanırım o zaman Jack'in sağ kol olduğu ve yakın zamanda savaşın başlayacağı düşünülüyordu.

Şu an Zoro alır diyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık