Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Jack ile kim dövüşür?

Sizce kim?

• Kullanılan toplam oy
    270
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ashura biat ederse Zoro kendisinden güçlü olduğu için biat edecek zaten. Oden Ashura'dan güçlüydü. Ama Ashura, Oden karşısına dikilene kadar biat etmedi. Yenildikten sonra biat etti. Bir de işin müttefik boyutunu düşün. Zoro Ashura'yı savaşamayacak duruma getirirse son savaşta Ashura yardımcı olamaz.

Kısacası Ashura meselesini şöyle toparlayalım. Zoro Ashura'ya karşı üstün gelir ama daha fazla zorlama sen bize lazımsın der ve Ashura da bunu kabul ederse ben kazanırım. Kimin kimden üstün olduğunu dövüşte anlarız zaten sıkıntı olmaz diye düşünüyorum.

Zaten her halukarda Ashura gerçek düşman değil. O dövüş biat savaşı olacak. Ondan sonraki rakip asıl düşman olacak. Ve o da en az Jack kadar güçlü olacak. Zoro Jack, Queen, Smoothie, King gibi adamlardan biriyle dövüşmezse sen kazanırsın.

Yeni bir düşman çıkar, o düşman en az Jack kadar güçlü olur ve Zoro'nun o düşmanla dövüşme durumu olursa yukarıda saydığım isimlere ekleriz. Anlaştık ?
Tamamım ben o vakit. İddia konusu belirleyelim. Öyle 1 yıl avatar/parantez içi gibi şeyler pek ilgimi çekmiyor benim:D

Genel şounen mantığının Zoro için işlediği konusunda şüpheliyim. :artiz:
Ama tabi Oda, bir şekilde diğer tayfa üyelerine yaptığı gibi Zoro'yu da dağıtır, allak bullak eder, salya sümük ağlatırsa mutlu mutlu seyrederim. Ve Zoro'ya eski gözle bakabilirim. :good:
Ağzından bal damlıyor:D
O saydıklarını Jack çok temiz yapar ama İnu/Neko..

Tamamdır. Ne olsun o zaman ?
Belirlenen 2 gün boyunca(Ctesi pazar olursa daha iyi olur. İşyerinde çok aktif olamıyorum.) sen kazanırsan en ufak Zoro eleştirisine cevap vereceğim. Öyle işkembeden yada troll şekilde değil. Açıp mangadan bulabildiğim her şey ile. Gerekirse kendimce yorumlayıp ezdirmeyeceğim karakteri. Ben kazanırsam sen de Luffy eleştirisine aynı şekilde yaklaşacaksın. Buna karakterlerin birbirlerine kıyası da dahil olsun. Şahsi fikirleri bir kenara bırakacağız. Aklımda bu vardı benim. Ama farketmez sen nasıl istersen öyle de yapabiliriz. Bu çok yorucu gibi gözükebilir:D
Hiç de sevmem var ya. :hhh:

O dediklerim için King fazla mı olur sence? (Queen'i Sanji'ye ayırdım da. :fool:)
King'in kişiliğini trollemez ise Oda, Zoro'yu öldürür. Net.:fool:

Belirlenen 2 gün boyunca(Ctesi pazar olursa daha iyi olur. İşyerinde çok aktif olamıyorum.) sen kazanırsan en ufak Zoro eleştirisine cevap vereceğim. Öyle işkembeden yada troll şekilde değil. Açıp mangadan bulabildiğim her şey ile. Gerekirse kendimce yorumlayıp ezdirmeyeceğim karakteri. Ben kazanırsam sen de Luffy eleştirisine aynı şekilde yaklaşacaksın. Buna karakterlerin birbirlerine kıyası da dahil olsun. Şahsi fikirleri bir kenara bırakacağız. Aklımda bu vardı benim. Ama farketmez sen nasıl istersen öyle de yapabiliriz. Bu çok yorucu gibi gözükebilir
Kabul.

@carpe d. em de anca boş yapsın. Kendine güveniyorsan gel dedim. Gelmedi, gelemedi. Korkunun ecele faydası yok yeğennnnn :rolleyes:

Yardım da gelmez mi diyon yani? Hiç mi yok o ihtimal. :üzgünüm:
Jack'ten başkası lazım bize. Bi hal çaresini bulak da King'le muhatap edek bu oğlanı.
Zoro 2 tane ort üstü adamla münakaşaya girip egzersiz programına uyup yanına Killer'ı alırsa bir ihtimal ölmeyebilirler bence. Aksi durumda Wano yeşile boyanacaktır. Belki Law ile beraber bir ihtimal alabilirler. Tabi ark sonu. Yoksa sonları olur bence:gamyon:
Kabul.

@carpe d. em de anca boş yapsın. Kendine güveniyorsan gel dedim. Gelmedi, gelemedi. Korkunun ecele faydası yok yeğennnnn :rolleyes:
Tamamdır. SS aldım. Ben unutmamak için çıktı alıp ofiste masamın kenarına yapıştırcam. Ölmez de buralarda olursak hesap günü görüşürüz:sapkali::D

Tamamdır. SS aldım. Ben unutmamak için çıktı alıp ofiste masamın kenarına yapıştırcam. Ölmez de buralarda olursak hesap günü görüşürüz:sapkali::D
:):sapkali:

Neye gel dedin la?
Son gerçek bükücü konuştu yine.

Ben Zoro 888 kişiyle dövüşecek demedim. Dövüşmesi ihtimal dahilinde olan kişilerden bahsettim. Bu kişilerin ismini tekrar zikredeyim; Shuten(Ashura), Orochi, Jack, King. Hepsinin de belli başlı sebepleri var istersen bulur okursun.

Attığın sahne için de ne denir bilmiyorum. Ankara'daki bazı arkadaşlarım o konuda gerekli açıklamayı yaptı. İstersen onu da bulup okursun. Yani size bir açıklamayı 23 kere yapmak yetmediği için 24'ü de zorlama gereği görmüyorum şahsen. Aç bak diyorum, bul oku diyorum bundan sonra. Yıpratamam kendimi bu kadar yeter :)

Ek olarak Luffy vs. Belami'yi tekrar açıp okumanı tavsiye ediyorum :) Çocuk koka yapmasına rağmen Belami kanırtmıştı. Hee yine muhabbeti Zoro istediği yere koka yapamıyor, hakisi hemen biter muhabbetine getireceksin o konuda güleceğimiz zamanlar yakındır merak etme :)

Son olarak.. Cesaretin varsa Zoro arc içinde Jack ayarında birini alır mı alamaz mı konusunda bir iddiaya girelim. He o cesaret yoksa da beni oyalama :rolleyes:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık