Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Jack ile kim dövüşür?

Sizce kim?

• Kullanılan toplam oy
    270
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro 2 tane ort üstü adamla münakaşaya girip egzersiz programına uyup yanına Killer'ı alırsa bir ihtimal ölmeyebilirler bence. Aksi durumda Wano yeşile boyanacaktır. Belki Law ile beraber bir ihtimal alabilirler. Tabi ark sonu. Yoksa sonları olur bence:gamyon:
Law'u sevdiğimden kayırıyor olabilirim belki ama Jack'le karşılaşırsa yanında Zoro kalibresinde bir adama ihtiyacı olmaz diye düşünüyorum. Hatta hiç ahandikapı olmazsa kimseye ihtiyacı bile olmayabilir.
Ama Kaido ile dövüşte tam formunda olması gerektiğinden ondan önce çok ciddi çatışmalara sokulmaz bence.
Zoro + Killer vs King güzelmiş bu arada.
Ama uyku şart tabi. Ve yemek de.
Tırpan da olmayacak yalnız. O işi bozuyor.

He sen serap görüp King Luffyden güçlü, Zoro Luffyden güçlü olan Kingi yener falan diyordun. Sonra araya Jack falan sokmuştun.
Zoro son rezilliklerinden sonra Jacki falan da yenemezse zaten gitsin harakiri yapsın. Az biraz kaptanına layık olsun marimo. He yener mi? Bilemiyorum, şimdilik o ışık yok. Ama güç artışı yaşar ve öyle yener Jacki sanki.
Bu arada seninle en son iddiaya girdiğimizde sen kaybettin ve sözlerini tutmadın, buna forum şahit. Haliyle iddia konularında çok ciddiye almayın DnSyi. Zaten sözlerini tutmuyor. :rolleyes:

He sen serap görüp King Luffyden güçlü, Zoro Luffyden güçlü olan Kingi yener falan diyordun. Sonra araya Jack falan sokmuştun.
Zoro son rezilliklerinden sonra Jacki falan da yenemezse zaten gitsin harakiri yapsın. Az biraz kaptanına layık olsun marimo. He yener mi? Bilemiyorum, şimdilik o ışık yok. Ama güç artışı yaşar ve öyle yener Jacki sanki.
Bu arada seninle en son iddiaya girdiğimizde sen kaybettin ve sözlerini tutmadın, buna forum şahit. Haliyle iddia konularında çok ciddiye almayın DnSyi. Zaten sözlerini tutmuyor. :rolleyes:
Laga luga yapma iddian varsa buyur :) Kuru kuruya laf ebeliği yapıp Zoro gömünce sarmıyor. Jack'i ya da o ayarda birini yener mi yenemez mi ?

Law'u sevdiğimden kayırıyor olabilirim belki ama Jack'le karşılaşırsa yanında Zoro kalibresinde bir adama ihtiyacı olmaz diye düşünüyorum. Hatta hiç ahandikapı olmazsa kimseye ihtiyacı bile olmayabilir.
Ama Kaido ile dövüşte tam formunda olması gerektiğinden ondan önce çok ciddi çatışmalara sokulmaz bence.
Zoro + Killer vs King güzelmiş bu arada.
Ama uyku şart tabi. Ve yemek de.
Tırpan da olmayacak yalnız. O işi bozuyor.
Law Zoro'ya kıyasla Jack'e karşı bir şeyler yapma ihtimali daha fazla zaten. Ama King başka bir şeydir muhtemelen. O yüzden 2li olarak hayatta kalma şansları vardır diye düşünüyorum. Uyku,yemek şart zaten:D
Belli de olmaz. Yavaş yavaş aksiyona giriyor gibiler. Law'dan baya bir şey bekliyorum ben de. Umarım hakkını verir Oda. Ha Jack'e karşı mı verir yoksa başkası mı olur? Emin olamadım. Bakarsın Kaido'ya kafa atar 3 kaptan:utan:

Queeni sanjiye ? page one seviyesindeki adamları suitsiz yensin ilk önce.

Vergo ile kapışırken ayağı çatlayan ne ara queen seviyesi oldu ?
Queen'in BigMomzede olacağı gerçeğini illa dile getirmem gerekiyor muydu sahiden?

Ki Sanji'nin orada suiti giymesinin tek sebebi tanınmamaktı. Tayfasını kollayabilmek için tükürdüğünü yalayıp suiti giymişti. Benim gözümde Sanji'yi yücelten bir sahnedir orası. Bence pageone detayına takılma orada o kadar.
Tabi sonrasındaki hamam faciası da işin eğlencesi. Gül geç.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık