Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Jack ile kim dövüşür?

Sizce kim?

• Kullanılan toplam oy
    270
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
2v1 sulong formu ile bir de çok fazla olur ya. Ben Nekomamushinin ve Inuarashinin tekken bile YC3 olduğunu düşünüyorum. Bunlar sulonglanacak da 2v1 dalacaklar :/

Üye silindi 1004

Yok reis öyle olur mu bunlar 7 kişi 7 pay olarak girecekler malum kurban olarak mamut kesmek daha çok sevap points veriyor diyorlar.
Baya olacak bekle ve gör. O-soba mask geyiği boşuna değildi. Oda sırf o sahneyle bile Law ve Sanji'yi eşleştirdi. Sahneye tekrardan bak dönen geyik "ahh siz daha neler yaşayacaksınız birlikte" diye bağırıyordu.

Baya olacak bekle ve gör. O-soba mask geyiği boşuna değildi. Oda sırf o sahneyle bile Law ve Sanji'yi eşleştirdi. Sahneye tekrardan bak dönen geyik "ahh siz daha neler yaşayacaksınız birlikte" diye bağırıyordu.
Ben de öyle bi' hava almıştım, lakin karşılarındaki Jack değil de, Law-Usopp-Sanji üçlüsü Queen'e girer gibi. Alet edevat, absürtlük oldu mu o VS'ye hep Usopp karışır.

Üye silindi 1004

Ben de öyle bi' hava almıştım, lakin karşılarındaki Jack değil de, Law-Usopp-Sanji üçlüsü Queen'e girer gibi. Alet edevat, absürtlük oldu mu o VS'ye hep Usopp karışır.
Yani Queen olursa da harika olur. Muhtemelen Queen bunların çizgi romanına hayran çıkacak Sanji'nin o halini görünce gözleri parlayacak. Usopp-Law-Sanji vs Queen izlediğimiz en zevkli şeylerden birisi olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık