Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] İlerde Amiral ya da Koramiral Olarak Görebileceğimiz Karakterler

İlerde Smoker ile Coby'yi amiral olarak görürmüyüz?

• Görürüz

Kullanılan: 31 24.6%
  • Görmeyiz

Kullanılan: 13 10.3%
  • Smoker'ı görürüz

Kullanılan: 10 7.9%
  • Coby'yi görürüz

Kullanılan: 72 57.1%

• Kullanılan toplam oy
    126
Coby ve Smoker olur ancak. Coby gelecek vaadediyor. Smoker ise yakışıyor. Bir de Mangaka Helmeppo'yu getirtebilir o seviyeye. Çünkü Luffy benimle savaşmak istiyorsan en azından Amiral olman gerekiyor diyordu. Helmeppo da Zoro'nun karşısına çıkacak gibi duruyor. Eğer öyleyse Helmeppo'nun da o seviyede olması gerekiyor.

Coby filo amirali olur. Smoker çok düşük ihtimalle amiral olabilir ama sanmıyorum. Kalanlar ise güçlü koramiral olur.

Smoker olsun çok isterdim ama Oda 2 yıllık aradan sonra bile güç tavanını düşük tuttu. Bu saatten sonra amiralliğe kadar ilerler mi bilemiyorum ama zor. Belki devrim olur da sonrasında hiç o mevkiye uygun adam kalmaz o zaman Smoker kesin olur işte :D

Edit: Coby'i unutmuşum :D Büyük ihtimal amiral olacaktır, çok da umrumda değil :D

Smoker'ı Coby'den önce amiral olarak göreceğimizi düşünüyorum. Coby tam seri sonunda olur ama Smoker'ı amiral haliyle savaşırken görürüz gibi.

Önceden gördüğüm bir teori de seride yaşanabilecek bir zaman atlamasindan sonra Smoker'in amiral olarak ortaya çıkacağı fakat hükümetin gercek yüzünü daha net anlayacağını ve hükümete karşı olacak en son savaşta Groseilerden biriyle dövüşeceğini okumuştum.

Tabi teori şuan ki arcdan seri sonuna kadar uzanıyordu ve pek çok sürpriz vardi bu teoride. Ne kadar bu imkansiz gibi görünse de kalem mangakanin elinde. Ne zaman ne çizeceği belli olmayan bir adam için ne desek sürpriz olmaz.

Smoker'ı iyice görmüyor Oda. Galiba Smoker'dan vazgeçti Oda bey. Coby serinin hızlı gelişme konusunda belki de Luffy'e yetişebilen tek karakterdir. Nereden nereye geldi çocuk. Amiralliğe kadar yürür pembe saçlarıyla.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık