Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] İlerde Amiral ya da Koramiral Olarak Görebileceğimiz Karakterler

İlerde Smoker ile Coby'yi amiral olarak görürmüyüz?

• Görürüz

Kullanılan: 31 24.6%
  • Görmeyiz

Kullanılan: 13 10.3%
  • Smoker'ı görürüz

Kullanılan: 10 7.9%
  • Coby'yi görürüz

Kullanılan: 72 57.1%

• Kullanılan toplam oy
    126
Amiral mi amiral seviyesi mi? Mesela hükümet yıkılır Coby amiral yapılır. Peki güç seviyesi? Yeni jenerasyon amirallerin güç seviyesini bilemeyiz.

Şu hükümette de Coby'e en âlâ meyveyi versen dahi amiral olamaz zaman atlaması olmadıkça. Zaman atlaması da olacak gibi durmuyor.

Smoker zaten olamaz.

Bence hiçbiri olmaz
Op sonunda ortada denizci falan kalcağını zannetmiyorum:ehe::ehe:

Şaka şaka bi coby olur aslında smoker olsun isterdim ama karakter i 3d2y den sonra güçsüz yapmışlar:(

Amiral mi amiral seviyesi mi? Mesela hükümet yıkılır Coby amiral yapılır. Peki güç seviyesi? Yeni jenerasyon amirallerin güç seviyesini bilemeyiz.

Şu hükümette de Coby'e en âlâ meyveyi versen dahi amiral olamaz zaman atlaması olmadıkça. Zaman atlaması da olacak gibi durmuyor.

Smoker zaten olamaz.
Güç bazında da amiral seviyesine ulaşacaktır. Luffy ne diyor? Benimle dövüşmek istiyorsan elbette o seviyeye gelmen lazım diyor. Yalnız bunun için zaman atlaması şart oğlu şart. Benim asıl merak ettiğim şey ise Coby amiral olduğunda bizimkilerin kaç yaşına geleceğidir. Kafadan en az 6-7 yıl, hatta daha fazlası gerek.

Bir cacık olmaz bunlardan hele cobbyden umarım olmaz smoker gözümde çok nüyük adamdı ama vergoys yenilince çok düştü gözümden

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık