Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Hasır Şapka Tayfası'nda Kimin Ölmesini İsterdiniz?

Tayfadan kimin ölmesini isterdiniz?

• Kullanılan toplam oy
    55
Düşünsene kılıcının üstüne düşüp ölüyormuş.:D

Ben tüm tayfanın yaşlılıklarını görmek isterdim.
Six Feet Under izledin mi bilmiyorum ama onun finalinde de böyle bir şey oluyordu. Herkesin yaşlılıklarını ne yaptıklarını falan gösterip öyle bitiyordu.

Bunu daha önce defalarca yazmıştım. Zoro'nun efsanevi bir şekilde savaştıktan sonra bir çok kişinin hayatını kurtararak can vermesini ve bunun sonucunda da yüzyıllarca sonra bile anlatılacak bir efsaneye dönüşmesini istiyordum. Ancak Luffy'nin serinin sonunda öleceğini üstelik bu ölümünde Zoro'nun elinden olacağını düşünüyorum.
-Sanji: Demek içindeki şeytana kaybettin ha Marimo.
-Zoro: (Hırıltılar, abuk sabuk sesler)
-Sanji: Kendini kaybetmen önemli değil ama yolumuzda duruyorsun ne yazık ki.
-Zoro: (Yine hırıltılar, yine abuk sabuk sesler ama bu sefer daha şiddetli xD)
-Sanji: Her zamanki gibi kıt beyinlisin. Pekala yapacak bir şey yok. İşini bitirmek zorundayım.

Aradan birkaç saat geçer. Zoro'nun cansız bedeni ve kırık üç kılıcı toprağa düşer. Daha sonra tayfa bir mezar kazıp Zoro'yu gömer, başına da sake şişesini dikerler ve yollarına devam ederler.

Alternatif senaryo:
Lanetli kılıçlara sahip olanların ölümü kötü oluyormuş. Rakibi Kuina nasıl merdivenlerden düşüp kötü bir şekilde öldüyse Zoro da merdivenlerden düşmesi yetmezmiş gibi kılıçlarının üstüne düşer. Zoro ölür.

-Sanji: Demek içindeki şeytana kaybettin ha Marimo.
-Zoro: (Hırıltılar, abuk sabuk sesler)
-Sanji: Kendini kaybetmen önemli değil ama yolumuzda duruyorsun ne yazık ki.
-Zoro: (Yine hırıltılar, yine abuk sabuk sesler ama bu sefer daha şiddetli xD)
-Sanji: Her zamanki gibi kıt beyinlisin. Pekala yapacak bir şey yok. İşini bitirmek zorundayım.

Aradan birkaç saat geçer ve Zoro'nun cansız bedeni toprağa düşer. Daha sonra tayfa bir mezar kazıp başına da sake şişesini dikerler ve yollarına devam ederler.
O zamana dek Sanji'nin 9 canı da biter :oleyo:

Bu arada Zoro'nun kılıcı da lanetliydi galiba. Ölümleri falan baya kötü oluyormuş mu ne öyle bir şey vardı değil mi? Hani ölümünün feci bir şekilde olacağı belli sanırım :/

@Kaido_93 :) Güldürdün

Düşünsene kılıcının üstüne düşüp ölüyormuş.:D

Ben tüm tayfanın yaşlılıklarını görmek isterdim.
Kılıcının üstüne düşüp ölürse çok duygusal olur bence. Aşırı duygulanırım. Gözyaşları içinde söverim Oda'ya. :D
Kesinlikle. Baya duygusal olsun ama salya sümük ağlayalım böyle :D
One Piece'yi yıllarca severek takip eden insanlar, sonu mutlu da bitse ağlarlar bence. :D

@serimu Zoro'nun Luffy'yi neden öldüreceğini düşünüyorsun? Böyle bir beklentin olduğuna göre aklında bir senaryo vardır.

Kılıcının üstüne düşüp ölürse çok duygusal olur bence. Aşırı duygulanırım. Gözyaşları içinde söverim Oda'ya. :D

One Piece'yi yıllarca severek takip eden insanlar, sonu mutlu da bitse ağlarlar bence. :D

@serimu Zoro'nun Luffy'yi neden öldüreceğini düşünüyorsun? Böyle bir beklentin olduğuna göre aklında bir senaryo vardır.
Yani o da var :D Belki de kendi kılıcıyla intihar eder? :D

Düşünsenize, Luffy ölmüş. Zoro mezarına gidip "özür dilerim luffy" "hoşçakal" falan diyip kendini kılıcıyla öldürüyor :D

Six Feet Under izledin mi bilmiyorum ama onun finalinde de böyle bir şey oluyordu. Herkesin yaşlılıklarını ne yaptıklarını falan gösterip öyle bitiyordu.
Yok izlemedim.:D Ama ciddi anlamda yaşlılıklarını görmek isterim. Özellikle Luffy'nin nasıl bir ihtiyar olacağını çok merak ediyorum.:D Zoro az çok Rayleigh gibi olacak onu biliyoruz da.:S

@Roronoa Zoro

Direk Oda'nın evine molotof atma çalışmalarına başlarız.:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık