Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Hasır Şapka Tayfası'nda Kimin Ölmesini İsterdiniz?

Tayfadan kimin ölmesini isterdiniz?

• Kullanılan toplam oy
    55
Yok izlemedim.:D Ama ciddi anlamda yaşlılıklarını görmek isterim. Özellikle Luffy'nin nasıl bir ihtiyar olacağını çok merak ediyorum.:D Zoro az çok Rayleigh gibi olacak onu biliyoruz da.:S

@Roronoa Zoro

Direk Oda'nın evine molotof atma çalışmalarına başlarız.:D
Zoro Rayleigh gibi olmaz, olamaz. Düşünsene Luffy'nin çocuğunu idam edecekler Zoro orda oturup izleyecek olanları? :D Kan çıkar kan.

Zoro'yu kurtarmak amacıyla ölür belki? :D

Kesinlikle. Baya duygusal olsun ama salya sümük ağlayalım böyle :D
-Sanji: Demek içindeki şeytana kaybettin ha Marimo.
-Zoro: (Hırıltılar, abuk sabuk sesler)
-Sanji: Kendini kaybetmen önemli değil ama yolumuzda duruyorsun ne yazık ki.
-Zoro: (Yine hırıltılar, yine abuk sabuk sesler ama bu sefer daha şiddetli xD)
-Sanji: Her zamanki gibi kıt beyinlisin. Pekala yapacak bir şey yok. İşini bitirmek zorundayım.

Aradan birkaç saat geçer. Zoro'nun cansız bedeni ve kırık üç kılıcı toprağa düşer. Daha sonra tayfa bir mezar kazıp Zoro'yu gömer, başına da sake şişesini dikerler ve yollarına devam ederler.
Kılıcının üstüne düşüp ölürse çok duygusal olur bence. Aşırı duygulanırım. Gözyaşları içinde söverim Oda'ya. :D

One Piece'yi yıllarca severek takip eden insanlar, sonu mutlu da bitse ağlarlar bence. :D

@serimu Zoro'nun Luffy'yi neden öldüreceğini düşünüyorsun? Böyle bir beklentin olduğuna göre aklında bir senaryo vardır.
Ben daha çok Luffy'nin bir güç tarafından kontrol edileceğini (ruh vb.) ve istemeden çevresindekilere zarar vereceğini tayfasından da onu durdurmalarını isteyeceğini düşünüyorum. Tüm tayfa kapışır luffy ile ve zar zor son darbeyi Zoro indirir.
Yada Luffy çok fazla acı çeker ve kurtulması imkansızdır.(Malum şimdiye kadar g2, İvankov'un hormonu vb. etkenlerden dolayı Luffy'nin ömrünün kısaldığı söylendi) Zoro'da dostunun acısına son vermek için öldürür.
Yada Luffy ile ideolojik çatışmaya girerler...
Biliyorum çok sallama oldu bunlar ama ben öyle hissediyorum. Serinin başlarını hatırlarsanız Zoro hemen hemen her bölüm bir gün luffy'i öldüreceğini söylüyordu

Hepsi seçeneğini istiyorum :artiz:

Nami belki tayfaya en fazla bağlı kişi nasıl öyle bir izlenim oluştu sende ?
Sanjiden vazgeçmesi, Enele karşı Usoppun bile bir şeyler yapmaya çalışırken Naminin onunla gitmesi ondan sonra bir şeyler oldu mu birini kendi önüne kalkan yapmaya çalışması filan.

Ben daha çok Luffy'nin bir güç tarafından kontrol edileceğini (ruh vb.) ve istemeden çevresindekilere zarar vereceğini tayfasından da onu durdurmalarını isteyeceğini düşünüyorum. Tüm tayfa kapışır luffy ile ve zar zor son darbeyi Zoro indirir.
Yada Luffy çok fazla acı çeker ve kurtulması imkansızdır.(Malum şimdiye kadar g2, İvankov'un hormonu vb. etkenlerden dolayı Luffy'nin ömrünün kısaldığı söylendi) Zoro'da dostunun acısına son vermek için öldürür.
Biliyorum çok sallama oldu bunlar ama ben öyle hissediyorum. Serinin başlarını hatırlarsanız Zoro hemen hemen her bölüm bir gün luffy'i öldüreceğini söylüyordu
Anladım. Belki tam tersi olur. Zoro lanete kapılır falan.

Bu iş gelse gelse Zoro'nun başına gelir. Luffy'nin kendisini kaybetmesi için bir sebep göremedim ben. Ha Luffy'nin isteğiyle Zoro tarafından öldürülme meselesi bazen benim de aklıma gelmiyor değil. Belki olabilir böyle bir şey.

Bu iş gelse gelse Zoro'nun başına gelir. Luffy'nin kendisini kaybetmesi için bir sebep göremedim ben. Ha Luffy'nin isteğiyle Zoro tarafından öldürülme meselesi bazen benim de aklıma gelmiyor değil. Belki olabilir böyle bir şey.
Zoro Luffy'i öldürür kendi isteğiyle ve sonra bir ömür Zoro'dan korkarlar korsan kralın kellesini alan adam diye.Aynı Hero lakabı gibi olur millet gölgesinden korkar ama işin aslını hiç kimse bilmez tabii. :D
Tabii ekstra korkudan bahsediyorum yoksa reyizden zaten korkacaklar o ayrı. :)

Zoro Luffy'i öldürür kendi isteğiyle ve sonra bir ömür Zoro'dan korkarlar korsan kralın kellesini alan adam diye.Aynı Hero lakabı gibi olur millet gölgesinden korkar ama işin aslını hiç kimse bilmez tabii. :D
Tabii ekstra korkudan bahsediyorum yoksa reyizden zaten korkacaklar o ayrı. :)
Mantıklı. :D Dünyanın en güçlü adamı unvanını da verir halk bunun üzerine. :/

Zoro son savaşta rakibini doğrarken yanlışlıkla attığı saldirılar Luffyi öldürür.Bunun üzerine çok üzülen Zoro lanetli kılıcı sandai kitetsuya seslenir.Ey kitetsu, seni tutan elden başka sahip bilmedin,istediğimi kestin biçtin kanını içtin.Benim kanımı da içer misin ?

Kılıçan buz gibi bir ses çınlar.
-Senin kanını zevk ile içerim.Hem böylece bu zamana kadar katlettiğin kişilerin de intikamını almış olurum senden.

Bunun üzerine Zoro gülerek kendini kılicın üzerine bırakır.İşte böyle gelir insanların en güçlüsünün sonu.Rakiplerinin sonunu getirdiği kılıcı tarafından sonu gelerek.
Sanji,Zoronun kendini öldürdüğü adaya gelerek taşlardan bir mezar yapar kadim dostuna.Yazı olarak da "işte burada yatıyor,en sevdiği kişinin sonunu getiren adam.Talihsizliğin efendisi Roronoa Zoro" diye yazar.

Yolu bu adaya düşenlerden haber alınamaz.O günden sonra o adanın yanından bir kişi bile geçmeye cesaret edemez.Bir rivayete göre bandana takmış bir ruh,elinde iki kılıcını tutarak huzura ereceği günü beklemektedir.

Lotr esintisi yaptım.Güzel de oldu :a:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık