Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Hasır Şapka Tayfası'nda Kimin Ölmesini İsterdiniz?

Tayfadan kimin ölmesini isterdiniz?

• Kullanılan toplam oy
    55
Luffy'i işaretledim. Ölmesini istemekten değil de ölürse manganın devamını nasıl devam ettirir Oda-sama merak ediyorum.

Herkes sevmediği üyenin ölmesini istemiş. Ben ise en sevdiğim üyenin ölmesini isterdim. Yani Zoro'nun. Tabii ki serinin sonunda. Ölürse daha efsane bir karakter olur.

Bunu daha önce defalarca yazmıştım. Zoro'nun efsanevi bir şekilde savaştıktan sonra bir çok kişinin hayatını kurtararak can vermesini ve bunun sonucunda da yüzyıllarca sonra bile anlatılacak bir efsaneye dönüşmesini istiyordum. Ancak Luffy'nin serinin sonunda öleceğini üstelik bu ölümünde Zoro'nun elinden olacağını düşünüyorum.

Bunu daha önce defalarca yazmıştım. Zoro'nun efsanevi bir şekilde savaştıktan sonra bir çok kişinin hayatını kurtararak can vermesini ve bunun sonucunda da yüzyıllarca sonra bile anlatılacak bir efsaneye dönüşmesini istiyordum. Ancak Luffy'nin serinin sonunda öleceğini üstelik bu ölümünde Zoro'nun elinden olacağını düşünüyorum.
Zoro'yu kurtarmak amacıyla ölür belki? :D

Bence ya birisi ya da ikisi birden kesin ölecek. Umarım Zoro ölür. Şöyle duygusal bir ölüm fena olmazdı. :D
Kesinlikle. Baya duygusal olsun ama salya sümük ağlayalım böyle :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık