Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Haki ve Tayfa

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Uçan_Terlik

Bizimkiler 10 kişi denizcilere kafa tutarsa mallık olur zaten olası savaşta devrimciler,ivankov ve ordusu(şu sanjiyi pataklayanlar hani).Franky'nin mihawk'ı alması bence olacak şey değil ya da ussopp'un kumayı alması.Naminin doflamingo ayarında birisini alması hep hayal.Yan güçler de olacaktır elbet.

Olası i marineford savaşı daha dusunelim.Luffyler ile marineler elbet bi yerde kapışır diye dusunuyorum.(tamamen marineford karakterlerini alıcam)
LUffy ws akainu
Zoro vs kizaru
sanji vs aokoji
franky vs mihawk
nami vs doflanmingo
usopp ws kuma
diye gider.Artık tayfanın rakibi bunlar olucak buyuk savaşta.Ve hakisiz tayfa 10 saniye dayanabilirmi acaba?
Tamamen örnek amaçlı yazılmıştır.
Aokiji marine değil artık.Kuma öldü.Dof'un Nami ile vs atması imkansız.Aynı şekilde Franky'nin de Mihawk ile.

Olası i marineford savaşı daha dusunelim.Luffyler ile marineler elbet bi yerde kapışır diye dusunuyorum.(tamamen marineford karakterlerini alıcam)
LUffy ws akainu
Zoro vs kizaru
sanji vs aokoji
franky vs mihawk
nami vs doflanmingo
usopp ws kuma
diye gider.Artık tayfanın rakibi bunlar olucak buyuk savaşta.Ve hakisiz tayfa 10 saniye dayanabilirmi acaba?
Tamamen örnek amaçlı yazılmıştır.
Ya aga yapma bizim tayfa tek başına onlara meydan okuyabilir mi ?

Elbette tayfanın müttefikleri olacaktır.ama bemcede tayfadaki herkeste en azından 1 tür haki olacaktır.haoshoku haki ise sadece zoro da çıkabilir.diğerlerinde haoshoku olacağını sanmam bu hakininde esprisi olsun yani.

S.L.Dante

bencede tayfadaki herkezde en az bir zoro ve sanji de 2 tanesi olmalı. Ama kral haki inş başkalarında çıkmaz çünkü zoro nun luffy den ayırcağımız bir farkı kalmaz.Bazıları demiş zoro da olursa sanjide de olur bir milyon da bir çıkan bişi 9 kişilik tayfada 3 tane saçma duruyo.

Ootatsumaki

luffy zoro ve sanjide haki olmazsa olmaz ama ben bir nişancı olarak usopp dada ilerisi için haki bulunmasından yanayım nasıl olur bilmiyorum ama olmalı. robinde iki yıl boyunco birşeyler öğrenmiştir sanırım diğerlerindense bir beklentim yok

Monkey :D Luffy

sadece sondaki olası savaş için haki gerekirse herkeste haki olmasına gerek yok bence son savaşta luffy nin müttefikleri wb den daha büyük olur zaten adamın olayı o şu ana kadar izlediğiniz tüm dostlarını toplar o savaşa yani öyle kafa kafa ya vs işi zor ama rayleighe bakınca zoro ve sanji 2 tip hakide ustalaşır

Aokiji marine değil artık.Kuma öldü.Dof'un Nami ile vs atması imkansız.Aynı şekilde Franky'nin de Mihawk ile.
Arkadasim oraya ne yazmisim karakterler ornek olarak marineford savasindan alinmistir.İlerde tayfanin daha gucsuzleriyle karsilasacagini mi saniyorsunuz?Belki mihawkla degilde onunla denk gucte biriyle kapismasi gerekecek frankynin.tayfanin karsisina arlong mu cikacak saniyosunuz anlamadim ki.
Ya aga yapma bizim tayfa tek başına onlara meydan okuyabilir mi ?

Elbette tayfanın müttefikleri olacaktır.ama bemcede tayfadaki herkeste en azından 1 tür haki olacaktır.haoshoku haki ise sadece zoro da çıkabilir.diğerlerinde haoshoku olacağını sanmam bu hakininde esprisi olsun yani.
suan okuyamaz.ilerde okuyacak ama.
Bu yuzden tayfadan herkes 2 tur haki bilecek.

Uçan_Terlik

Marine kadar güçlü koca bir organizasyon da toplanıp yeni dünyaya girip bizimkilerle savaşmayacak fazla uçmaya gerek yok.Nami mi doflamingo ayarında adamı alıcak ya da franky mi mihawk ayarında adamla kapışıcak.

bu tayfa gelecekteki yeni dünyanın kralı olacak tayfa değil mi oradaki korsanların en güçlüsü değilmi gidisata göre
ee bu tayfa 9 kişi bu adamlar 9 kişi ile mi kral olacak haki sart her birine hepsinde 2 türü birden olmasa da en birinde tüm tayfada olmalı en azından çoğunda yada bu tayfa çok büyüyecek tümenler falan olacak derseniz ki böle bişi olmaz o zaman tamam derim.logialarla savasmanın daha güclü ve etkili saldırı yapabilmenin tek yolu bu değil mi.
h.haki meselesine gelince bizim tayfa sıradan ortalama bi tayfa değil 5 kişi ile grand line a girdiler.8 kişi ile enies lobby i devirdiler ne kadar franky ailesi galley la yardım etsede böle bi tayfada kaptanın haricinde 1 veya 2 kişide olmasını beklerim (2 fazla da gelebilir) zoro da çıkar diyorum ama sanji de de çıksa süper ötesi olur ama sanji de o ışık yok sanki.
bide şöyle bişi düşünüyorum kralın tayfada 2 kişide bu güc varsa kralın tayfasından daha üstün olması için tayfa da 3 kişiye kral haki düşündüm

Luffynin kral olcagina inaniyosunuzda frankynin mihawkla kapisacagina inanmiyosaniz kendi icinizde celisirsiniz.
Ayrica wb ile kapisirken tum gucunu kullanan marine luffye coby yollucak demi.tey Allahim ya.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık