Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Haki ve Tayfa

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yakin zamanda,zoro sanji luffyde 3 haki kalan her tayfa uyesininde 2 hakisinin olcagini dusunuyorum.Sonucta fayfadan 3 kiside haki varken kalanlarina ogretmemeleri sacma olur.

GAMBIT

h.haki önemli değil zaten. önemli dövüşlerdeki elemanları bayıltamıyorsun, o halde ne işine yarayacak? sadece 3-5 çapulcu bayıltılabilir. bırak onlar da bayılmayı versin. abartılmış bir güç. o kadar da önemli değil.

Monkey :D Luffy

h haki öğretilemiyor sanırım doğuştan gelen bir şey sanırım diğer 2 haki bencede tayfada olur ama uzun zaman alır özellikle usopp nami chopper (hayvanlarda haki?) için ve bencebu karakterlere gerekli ussop ve nami için çünkü yeni dünyada en çok gözümüze batırılan şey acımazsılığı oldu usoop baya gelişti ama haki şart

ben ciddi ciddi Nami'de olabileceğini düşünüyorum. Luffy Nami'nin sevgi yumruklarından acı hissettiğini söylüyordu. Nami'de haki olması bir fark yaratmaz gerçi.

Zoro ve sanjide 2 haki olucagını dusunuyorum usoppta ise 1 haki olucak. Diger üyelerde olmuyucak. Manga takip etmiyorum ama zoroda şuan haki oldugunu dusunuyorum. Bekliyip göreceğiz :)

bence sanji ile zoro arasındaki güç farkını h.haki belirleyecek çünkü su ana kadar güçleri yakın deniliyor ne kadar zoro daha güçlü diyenler olsada ama zoro da çıkacak bi h.haki ile gerçekten tayfanın 2. güçlüsü olur zoro çünkü su anda sanji de acayip bi güçlü olmuş zoroyla kafa kafaya nerdeyse ama zoronun daha gizli bi adam olduğunu düşünüyorum su 2y sonrasında

h.haki önemli değil zaten. önemli dövüşlerdeki elemanları bayıltamıyorsun, o halde ne işine yarayacak? sadece 3-5 çapulcu bayıltılabilir. bırak onlar da bayılmayı versin. abartılmış bir güç. o kadar da önemli değil.
Marineford savaşında H.hakinin ne kadar önemli olduğunu gördük aslında :mincika:
H.haki sahibi olanların haki seviyesi diğerlerine göre daha üstün seviyede büyük ihtimal.
Hakilerin seviyeleri var sonuçta, ayriyetten farklı özellikleride ilerleyen bölümlerde keşfedilecektir(fikrimce)
Soru soru soru :confused:
Rayleigh , Camienin boynundaki halkayı nasıl çıkardı ve patlamanın yönünü nasıl değiştirdi ?
Shanks , Wb'nin gemisinde bastığı ve çevresinde ki yerlere nasıl zarar verdi ? (tahtaları çatlattı)

Soytarii26

Shanks'ın Busoshoku zırhı çarpmıştır oraya :oleyo: Code Geass izleyenler Lelouch'un gücünü bilirler. Gözü ile karşısındakine istediğini yaptırırabiliyordu. Hatta C.C buna "Kral'ın yeteneği" mi ne demişti. Bence Haoushoku da mutlak hakimiyete ulaşıldığında o hale gelebilir. Rakip fark etmeden isteğini kabul ettirme yeteneği?? Olacağını sanmıyorum da olursa tuttu derim :D

kral hakisini sadece piyonlari oldurmek olarak gorenlere sasiriyorum.

Bu guc eger zayif insanlari bayiltiyorsa gucluleride zayiflatir.

Asil konuya gelirsek

zoro,sanji dede kral hakisi olmasi %90 ihtimal
Ki suan zoro,sanjide diger hakilerden vardir.Yakinda kral haki onlardada cikar.
Tayfanin kalaninda diger 2 cesidide mutlaka olucak.Luffyler 10 kisi,bu sayiyla hepsinin ustun gucte olmasi gerekli.
Ayrica bu 2 haki cesidi herkeste var,sadece ogrenmek gerek tayfada birileri biliyor olduguna gore kalaninada ogretirler.
Baska turlu 10 kisiyle k.k olunmaz.Bizim tayfayi diger tayfalarla kiyaslamak yanlis rogerler,shank,wb ile bile...
Bu tayfa korsanlar kralinin tayfasi

Biraz daha gaza gelirsem bendede haki cikicak :D

Uçan_Terlik

Harbi usta biraz abarttın mı sanki bizim tayfada çıksın çıksın 5 kişide haki çıkar gerisi direk aykırı olur bence.Kaç tümenden oluşan wb tayfasında kaç kişide haki var.10 kişiden hepsinde çıkarsa hikayeye aykırı olur tabi Oda bu çıkartabilir de.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık