Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Haki ve Tayfa

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Uçan_Terlik

Ne alaka ki roger korsan kral oldu crocus mihawkla mı kapışıyor.Bizim tayfa o kadar güçlü olsa marineforda tek başlarına girip yıkıp çıkarlar.Abartıya gerek yok.Franky mihawk kadar güçlü olacağını sanmıyorum kumanın aklı başında hali kadar olur en fazla.Tayfada herkes uçuk güçlü olmak zorunda değil.

Ya nami doflamingo diyosun usta el insaf.DOFLAMİNGO dikkatini çekerim şu an yeni dünyadaki ana düşman olan hani.

Kardeşim hikayenin çıkış noktası Luffy'nin korsanlar kralı olması üzerine kurulu, Franky'nin mihawk ile kapışacak düzeye gelmesine değil.

Zaten suandan bahsetmiyoruz farkindaysan ucan-terlik.Suan zaten oyle bisey mumkun degil.
kaan dedigin sey ne alaka anlamadim.

Uçan_Terlik

Ya hikaye sonunu da düşünüyorum en fazla 3 tane amiral dengi ve ondan üstü adam olur (luffy-zoro-sanji) geri kalanlardan franky shichibukai'ların seviyesine çıkar.(kuma,doflamingo gibi) ama o kadar yani diğerleri support görevi yapar tayfada yani.Belki chopper son dönüşümle biraz öne çıkar ya da robin meyvesiyle ama ondan ötesi yok usta.Yoksa beklenen büyük savaşta devrim ordusuna dragon'a,yanlarına çektikleri shichibukai gücündeki adamlara gerek kalmıyor.

tayfa da ki monster trio dediğimiz tipler uçuk bi güç seviyesine ulasır gibime geliyor diğerleri o kadar olmaz bencede
ben en çok usopp gibi bi adamın neler yapabileceğini merak ediyorum çünkü ilk zamanlardaki coby ile simdiki arasında bayağı bi açılacaktır ve ilk zamanlardaki usopp o haliyle stratejistliğini konuşturarak bi balık adam halletmişti simdi 2 yıllık eğitimden sonra ve denizin cesur savascısı olma inancıyla bayağı bi güçlenecek hissindeyim hatta 4. güçlü bile olabilir frankyle yarısabileceğini düşünmüyo değilim.babasını da görünce tamam diyorum ama göreceğimiz zaman daha uzak

Luffy eninde sonunda kral olucak hikayenin çıkış noktası o, Bizim inanıp inanmamız bir şey değiştirmez. Korsanlar kralının tayfasından Rayleigh dışında kimseyi görmedik ama 2 kişiyle Wb ve Garp gibi adamlara dayanıp onlarca yüzlerce korsanın içinden sıyrılamazsın. Bu da neye işaret tayfada sağlammış. Crocus geçici doktor Roger hasta olmasa adamı tanımıycaklar bile gerisini bilmiyoruz ama o tayfa grand line fethetmiş boru değil. Tayfanın geri kalanı alanlarındaki en elit adamlar olucak ki Luffy kolay kolay korsanlar kralı olsun bu da yarın olmayacak ama eninde sonunda hepsi dalında en elit olacak.

ucan terlik konunun basinda yazdigim mesajlara bakarsan dedigim sey su.Surekli farkli yerlere cekiliyor.Bir ornek olarak verdigim mihawk vs franky -ki o ornegide bir onceki mesajim icin vermisim- konusuluyor.
Dedigim sey su bizim tayfa ilerde denizcilerle bir savas yapmayacakmi yada yonkoularla falan.
Suanki haliyle frank mihawnktan tek yermi yemezmi.bence yer.Ki cogunlukta yer der.
Bu buyuk savasa frank hakisiz giderse--bakin frankyde sadece anlatimi kolaylastirmak icin yaziyorum konu frank vs mihawk degil!--Mihawk karsisina cikip herturlu tek atmazmi.Savasin basinda frank öldü.Kizaru isinlanabiliyor namiyi,usopp halletti.Luffy bu sartlardan sonra savasabilirmi.

Demek istedigim su ki tayfa en azindan kendini koruyacak kadar zirhlandirma,gozlem bilecek.

Cunku bu tayfa diger tayfalar gibi degil bu tayfa 10 kisi,bu tayfa rogerin bile yapamadigini yapacak tayfa.Mugivara>roger
Rogerin tayfasinda buggy vardi ya :D

Uçan_Terlik

değil değil değil usta bütün tayfalarda en fazla 4 tane ana sava gücü oluyor ve bunu da canavar üçlü alıyor.Diğerlerini de franky alabilecek güçte zaten.En başındaki mesajlara bakmadım ama franky'nin mihawk ayarında bir adamı alması zor,çok zor.Dediğim gibi kuma veya doflamingo ayarında bir adam olacaktır franky en fazla daha fazlası değil.Bizim tayfa yonkou ile savaşacak tabi ve onlarında en fazla 4 adamı çok güçlü olucaktır diğerleri çer çöp (Whitebeard örneği) Shanks gibi bir tayfa bizimkisi yani bütün tayfayı aşırı güçlü yapmaya gerek yok.

Mihawk için yonkou ayarında diyen adamlar var usta ama taşlanırsın bak Mihawk'ı hiç katmayalım olaya :D

Franky mihawki alsin demiyorum :) Ama karsi koyabilsin.Savunmasiz kalmasin bununda tek yolu zirh hakisi,gozlem hakisi.Ben anlatamadim ki bi :D
tum tayfalarda 4-5 guclu oluyor tamamda cogu tayfadada bi 100 200 adam var.Bizde 10 :)
Mihawktan uzak duralim bencede konu direk oraya kayiyor mihawk dedik mi :D

@Lordianq haklı. Karşı koyabilcek güçte olması için haki şart.Tayfanın kaliteside yükselmeli.Tüm dünyanın en iyi tayfası olucak sonuçta.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık