Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Gol D. Roger †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 282 86.2%
  • Sevmem

Kullanılan: 45 13.8%

• Kullanılan toplam oy
    327
Benim anlamadığım insanlar WB'nin korsan olduğunu unutup Rocks'ta bulunduğu için söverken Roger korsan ve hükümetle iş birliği yapabilir diyerek Roger'ı korsanlık yaptığı için yüceltmesi... Şu son bölümden sonra forumun kafası cidden ayrı bi güzel...
Hani nerede Newgate'e başka tayfa için sövenler ve Roger hükümet ile iş tuttu diye yüceltenler? Tam tersi mesajları görüyorum ben daha çok.

Newgate'in gömülmüyor olmasının nedeni 2v4 bir savaşta yenilmiş yada kaptanı 2v1 dövüşüp ölürken harekete geçmemiş olması.

Hani nerede Newgate'e başka tayfa için sövenler ve Roger hükümet ile iş tuttu diye yüceltenler? Tam tersi mesajları görüyorum ben daha çok.

Newgate'in gömülmüyor olmasının nedeni 2v4 bir savaşta yenilmiş yada kaptanı 2v1 dövüşüp ölürken harekete geçmemiş olması.
http://www.korsanfan.com/konu/edward-newgate-†.24/page-54
Buradan sona kadar hepsini oku. Neredeyse 30 sayma silme gömüldü adam, körün göz mü arkadaş?

Yahu olayı mangada Kaido anlatsa ve Roger'ı kötü gösterseler '' Bütün denizci filosu + Roger Korsanları Kaptanımızı yakalamak için geldi hepimiz telef olduk vücudumdaki yaralardan 98 tanesini burada aldım. En son denizciler kaptanımızı ağaca bağlayıp yakarak kamp ateşi olarak kullandılar.Etrafında dans edip şarkılar söylediler. Ağacı yakan Garp meşaleyi veren Roger'dı '' dese Kafanda canlanacak resim WB vs Rayleigh falan olmalı BM vs başkası falan. Burada da göreceğin kötü Roger olacak. Yok şöyle şerefsizlik yaptı yok böyle yaptı olacak. Bu durumdaki tek aklama şu : Adam Korsan. Yapar. Yapacak. Bu forumda kaç kez Luffy'nin korsanlıkla bi alakasının olmadığına dair yorumlar okudum ki değil bana göre. Sengoku Luffy'i anlatsa Arabastayı yağmaladı Crocodile koruyamadı Dressrosada taş üstünde taş bırakmadı. Enies Lobby'de Spandam'a zorla Buster Call yaptırdı diye anlatacak. Adam Eski Filo Amirali. Neyse çok dağılcak.

Gerçekten sadece iki kişi mi bastılar koskoca tayfayı. Adamlar kendileri diyor WB = Roger diye. Madem Garp BM+ Kaido+ Xebec ediyorsa o Roger nasıl oluyor da Garp'ı ölümün kıyısına getirebiliyor ki Xebec WB nin kaptanı. Gerçi Kaido daha miço. Ona Buggy Muamelesi yapalım. BM de Shanks olsun. Güçsüzler. Yine 2v2 lik bir durum kalıyor. Kaybetmişler işte bu kadar basit.

Shabondy'de Kuma geldiğinde bütün tayfayı öldürse Zoro'ya ''Kaptanını koruyamadı çöp.'' mü diyecektiniz. Hayır. Thriller Barktaki hareketten sonra hala daha adam gibi adam damgasıyla kalacaktı.

Bu 2v1 ve 2v4 muhabbeti saçmalıktan ibaret. Bildiğin Rocks vs Marine + Roger Korsanları savaşmış işte. Doflamingo Korsanları vs Luffyler + Marine gibi. Siz luffynin tayfası olmadan yonkou indirmeye gidebileceğini düşünüyor musunuz. Orada Rayleigh ve daha niceleri vardır...

Tek bir bölüm de geçen birkaç satır yazı yüzünden düz mantık ile yorum yapıyorsunuz. İlerde güzel bir flashback ile bu olayları çok farklı şekillerde gösterebilir.

Her neyse. Alt tarafı manga karakterleri bunlar. Çizer ne isterse onu gösterir. Tek sitemim forumun saçmalaması.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık