Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Gol D. Roger †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 282 86.2%
  • Sevmem

Kullanılan: 45 13.8%

• Kullanılan toplam oy
    327
Tek tek yorumları saymak zor olur ama Wb başka tayfaya girmiş diye sövülmesinden fazla Roger Hükümet ile iş tuttu diye sövüldü.
Birine 7 sayfa, diğerine 28 sayfa yazı girilmiş bölüm çıkalı. Beyazsakala atılan 5 mesajdan 4 gömme mesajı. Bölüm yorumlarını geçtim zaten, orada da var dolu. O kadar mesajı okumaktan bile erinmişsin ama halen daha aksini iddia ediyorsun. Bölüm çıktığından beri Garp övme ve Beyazsakal gömme var forumda, haklı veya haksız. Roger bayağı nötr kaldı konuda.

Beyler öncelikle bi sakin allah aşkına. Aynı mantıkla luffy de doflamingo savaşında hükümetle iş birliği yaptı. Aslında olansa iki tarafında yerel halkı korumak istemesiydi. Bu konuda da biri çelik kafesi tutarken diğeri doflamingo yu yendi. Burada ki amaç sizce issho için savaş lordlarini bitirmek yada luffy için ciddi bir tehlike olan doflamingo'yu ortadan kaldırmak miydi? Değildi, o zaman bilinen hikayeye şunu ekleyelim: rock grubu yerel halka işkence ediyordu ve bunun son bulmasını isteyen roger ve garp da rock grubuyla savaştı düşmanımın düşmanı dostumdur gibi.
Bu arada kacirdiginizi düşündüğüm birkaç noktaya değinmek istiyorum:
1)Sengoku Garp'ın kutsal ejderlere karşı olduğunu söylüyor. Bu roger içinde geçerli olabilir.
2)Luffy Roger ile benzer bir yoldan ilerliyor bu yoldaki en büyük fark ise roger in hasta olması.
3)Roger rock grubuyla savaştı şimdi ise Luffy kaido bm ittifakına karşı savaşacak.
4)Bu savaşta muhtemelen yanında bir denizci olacak oda muhtemelen coby olacak bir diğer ıhtimal ise smoker(çok çok düşük bir ihtimal)
5)Ittifak sonrası kaido ve bm in ödülleri yükseltilecek ve iki eski efsane roger ve babalığı geçecek.
6)Luffy savaşı kazanması durumunda yoklu seviyesinin üstünde bir seviye kazanacak.
7)Shanks ve tayfası hakkında ödül olarak en dengeli tayfa denildi bu da demek oluyor ki diğer younkoular ve adamlari arasinda olan 3-4 milyar belly ödül farkı yok. Bu da 2-3 milyar ödüllü bir ben beckman görebileceğimiz anlamına geliyor. Oda ödülleri açıklayarak dengeleri biraz olsun belirlesede bu durum Shanks ve tayfasının gücünün hala gizemini sürdürmesine neden oluyor. Yani Shanks'in Luffy e söylediği "gel zirvede seni bekliyorum" sözü mevcut güç dengesinde zirve de olduğunu belirtiyor olabilir ancak unutulmaması gereken nokta kara sakal in o zamanlar henüz tam olarak bilinmemesi yani zirve de değişiklik olabilir.
8)Kaido nun marineford savaşına gitmek istemesi ve kolayca Shanks tarafından durdurulması, intihar ettikten sonra da babalık hakkında "o ihtiyar nasıl ölmeyi başardı" minvalinde bir söz söylemesi üstüne bir de aynı tayfada olması acaba marineforda babalığı kurtarmak için gittiğinin gostergesi olabilir mi ve Shanks la konuştuktan sonra geri dönmesinin ne gibi bir sebebi olabilir?
En başta örneğin yanlış.

Bana şunu söyle, doflamingo''yu Fujitora ve Luffy beraber mi indirdi.
Çelik kafesi tutmuş, çelik kafes gayet rahattı :D

Birine 7 sayfa, diğerine 28 sayfa yazı girilmiş bölüm çıkalı. Beyazsakala atılan 5 mesajdan 4 gömme mesajı. Bölüm yorumlarını geçtim zaten, orada da var dolu. O kadar mesajı okumaktan bile erinmişsin ama halen daha aksini iddia ediyorsun. Bölüm çıktığından beri Garp övme ve Beyazsakal gömme var forumda, haklı veya haksız. Roger bayağı nötr kaldı konuda.
Ne yazdığımı okumaya zahmet etmemişsin sen de. Newgate başka bir tayfa üyesi oldu diye mi gömmüş insanlar yoksa Garp yada Roher'a yenilmiş olma ihtimali yüzünden mi. Bu şekilde göçmenler dövüşün 2v4 olduğunu düşünenler, 2v1 bir dövüş olduğunu düşünüp Newgate'e sallayanlar da kaptanı dayak yemekten ölürken ne yapıyormuş diye eleştirdi. Yani arkadaşın dediği gibi herkes bir araya gelip vay ulan nadıl başka tayfaya girmiş bu adam diye sallamadı. Yine arkadaşın iddia ettiği gibi Roger hükümetle iş tuttu diye övülmedi aksine eleştiren herkes bu nedenle eleştirdi Roger'ı.

Rocks D. Xebec'den sonra en güçlü korsan:artiz:

Xebec'i Garp ile beraber indirdiyse, sonuçlarına katlanır "KK"miz:D

Oyumuzu değiştirebilseydik, moderatorler el atın hele bir

Sengoku'nun dediğine göre Rocks Korsanlar'ını paramparça etmişler, Rocks'ı değil. 1vs2 demek eyyamcılıktır, kötüleme/güzellemedir.
Aklın mantığın alıyor mu bunu. Shiki, BM, WB, kaido ve diğerleri.

Meyvelerini geçtim, sırf Big Mom'u düşün mesela Garp karşısında. Birde hep beraber girdilerse, senin dediğine göre

Aklın mantığın alıyor mu bunu. Shiki, BM, WB, kaido ve diğerleri.

Meyvelerini geçtim, sırf Big Mom'u düşün mesela Garp karşısında. Birde hep beraber girdilerse, senin dediğine göre
Alıyor neden almasın? Kocana'ya özellikle Kaido'ya çömez muamelesi çekiliyor bölümde, hatta şu anki seviyeleri ile o zamanki seviyeleri karşılaştırıp gençlikleri ezikleniyor. Roger'ın yanında taş gibi Rayleigh ve bilmediğimiz korsanlar var, Garp desen tillah. Rayleigh dediğin adam Kocana'dan 10 yaş büyük, daha bu kadın prime'ına ulaşmadan Kara Kral deniyordu yüksek ihtimalle, bence gayet mantıklı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık