Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Gol D. Roger †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 282 86.2%
  • Sevmem

Kullanılan: 45 13.8%

• Kullanılan toplam oy
    327
Kalkıpta kutsalları koruyacağım diye dalacak değil Rocks'a. Rocks bu.

Luffy Kaido'yu indirince Rocks muhtemelen yine dağılacak. Bu kimin işine yarar? Denizcilerin ve kutsalların.

Peki Luffy bunu onlar için mi yapıyor?

Bırakın Wano'yu oradaki zulüm olmasa bile Luffy günün birinde zirveye gitmek için Kaido ile dövüşecekti.

Rocks lan bu. O zamanın zirvesi. Roger'ın onları indirmek istemesinden daha doğal hiçbir şey yok.

Kalkıpta kutsalları koruyacağım diye dalacak değil Rocks'a. Rocks bu.

Luffy Kaido'yu indirince Rocks muhtemelen yine dağılacak. Bu kimin işine yarar? Denizcilerin ve kutsalların.

Peki Luffy bunu onlar için mi yapıyor?

Bırakın Wano'yu oradaki zulüm olmasa bile Luffy günün birinde zirveye gitmek için Kaido ile dövüşecekti.

Rocks lan bu. O zamanın zirvesi. Roger'ın onları indirmek istemesinden daha doğal hiçbir şey yok.
+1 zoro ne yapıyorsa o:oleyo2:

Cok cabuk nedenlere dayandirilip "kotulenip,iyileniyor" ama daha durun bir "nedenini" ogrenelim ondan sonra "iyi/kotu" ayrimi yapilir zaten. Daha belirsiz cok sey varken "hemen karar vermek" bana gore pek "oldu/bittiye" getirilen bir sey. Ama herkes kendisi daha iyi bilir elbet.

Cok cabuk nedenlere dayandirilip "kotulenip,iyileniyor" ama daha durun bir "nedenini" ogrenelim ondan sonra "iyi/kotu" ayrimi yapilir zaten. Daha belirsiz cok sey varken "hemen karar vermek" bana gore pek "oldu/bittiye" getirilen bir sey. Ama herkes kendisi daha iyi bilir elbet.
Roger çoq iyi

Muhakkak tabi de en büyük düşmanını başka bir düşmanıyla ittifak edip yenmesi... Bilemiyorum Altan.
Sözde Roger ile tek denk kapışan Beyazsakal'dı. Sonradan Garp, Xebec, Shiki, Ana filan peydah oldu.((Databooklarda geçiyordu sanırım Oda Shiki'yi de denkleme alıyor.)

Neyse, son sayı serideki zirveyi hiç de değiştirmedi. Trollere bakarsak ohoo... Hala kendi döneminin zirveleri korsan ayağında Roger, Shiki, Beyazsakal, denizci ayağında Garp ve Sengoku, belki Tsuru.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık