Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Gintama (Anime)

Üye silindi 2781

11.Bölüm hakkında-Spoiler-Harika bölümdü,Oboro'nun Shinsuke ile savaşından tut,Gintoki,Kagura,Shipanchi espirilerine.Oboro'nun Shoyonun ilk öğrencisi olması ve ona ihanet etmesi o sahneler gerçekten konu ve kurgu çok iyi işlenmiş.

Kagura-Kamui-Umibozu-Kouka bölümleri çooook çok güzeldi. :( Kamui'nin Kagura'ya vurmadan hemen önce anlık bir tereddüt etmesi aşırı hoş bir ayrıntı bence.

Söylemeden edemeyeceğim. Utsuro-Shoyo olayı hakkında ne düşünüyorsunuz? Ben hayal kırıklığına uğradım açıkçası. Böyle bağlanmamalıydı. :(

Kagura-Kamui-Umibozu-Kouka bölümleri çooook çok güzeldi. :( Kamui'nin Kagura'ya vurmadan hemen önce anlık bir tereddüt etmesi aşırı hoş bir ayrıntı bence.

Söylemeden edemeyeceğim. Utsuro-Shoyo olayı hakkında ne düşünüyorsunuz? Ben hayal kırıklığına uğradım açıkçası. Böyle bağlanmamalıydı. :(
Bir sonraki bölümü bekle hele :( Bunun dışında Kamui 3 kere tereddüt etti.
Birincisi Gintoki. Sebebi ise Dünya'daki abisini öldürmek istemedi.
İkincisi Abuto. Kendisinin yetişmesinde büyük payı olan bir nevi kadim dostunu öldürmek istemedi.
Üçüncüsü Kagura onu da annesine benzediği ve aynı zamanda kardeşi olduğu için öldürmek istemedi.
Başkasına karşı savaşsa sonları komutan Shirei gibi olurdu :(

Bir sonraki bölümü bekle hele :( Bunun dışında Kamui 3 kere tereddüt etti.
Birincisi Gintoki. Sebebi ise Dünya'daki abisini öldürmek istemedi.
İkincisi Abuto. Kendisinin yetişmesinde büyük payı olan bir nevi kadim dostunu öldürmek istemedi.
Üçüncüsü Kagura onu da annesine benzediği ve aynı zamanda kardeşi olduğu için öldürmek istemedi.
Başkasına karşı savaşsa sonları komutan Shirei gibi olurdu :(
Kamui'nin sonraki zamanlarda hangi tarafta olacağını merak etmiyor değilim. Aynı zamanda; Takasugi'nin yanında olma sebebi sadece onu öldürmek istemesi mi? Pek öyle değil gibi duruyor ama bahsi geçen kişi Kamui olduğundan, tahmin edemiyorum pek. :D
Yok beklerim beklemesine de, tatmin olur muyum bilemedim. Shoyo'yu öldüren kişinin Gintoki olduğunu öğrenmek çok etkileyici olmuştu mesela, sonra bunlar gelince üstüne sanki Gintoki'nin son 10 yılı ve birkaç şey daha havada kaldı. :( Bilemiyorum...

@hdbfresh 'ten alıntı.
Gintama'nın şuanki yayınlanan sezonu sanırım 12. bölümde final yapacak. Daha sonra 2 Nisan'dan itibaren Yorinuke Gintama-san başlığıyla eski bölümler daha iyi kalitede yeniden yayınlanlacak. Ki bunun için yeni açlış ve kapanış şarkıları duyuruldu.Bunlar duyurulunca bende bu sezonun devam edeceğini düşünüyordum ama böyle bir yol izlediler. Bundan sonrada manganın son arkınıda anime olarak uyarlayıp bitirirler diye düşünüyorum.Anime hakkında bildiğim son durum bu. Hatta bu haftaki anime bölümü için önemli bir duyuru olacak denmişti, bundan bir şey çıktı mı bilmiyorum.
Göz attımda biraz şurada da haber yapılmış: http://www.animenewsnetwork.com/dai...pening-ending-songs-starting-in-april/.113792

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık