Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Gintama (Anime)

Üye silindi 2781

Utsuro'nun kopan bir kolundan tekrardan yeni bir bedeni ortaya çıkması gerçekten muazzamdı işin birde mantıksal boyutuna bakmak gerekirse bu konu biraz önemli bence ki nasıl oluyor çözümlemiş değilim solucanın ortadan ikiye kesilerek yeniden doğması gibi oldu,Altananın muazzam güzü cidden şaşırtıcak cinste!Kamui Vs Gintoki savaşı'da oluyor Gintama 2017 devam edicekmiş bu mükemmel bir haber!

Utsuro'nun kopan bir kolundan tekrardan yeni bir bedeni ortaya çıkması gerçekten muazzamdı işin birde mantıksal boyutuna bakmak gerekirse bu konu biraz önemli bence ki nasıl oluyor çözümlemiş değilim solucanın ortadan ikiye kesilerek yeniden doğması gibi oldu,Altananın muazzam güzü cidden şaşırtıcak cinste!Kamui Vs Gintoki savaşı'da oluyor Gintama 2017 devam edicekmiş bu mükemmel bir haber!

Güzel inceleme olmuş yine. Sorularının bir çoğunun cevabını gelecek bölümler ile alacaksın :a:
Bunun dışında haftaya da yine epey sağlam bölüm olacak gibi ha ne dersin :D

Üye silindi 2781

Güzel inceleme olmuş yine. Sorularının bir çoğunun cevabını gelecek bölümler ile alacaksın :a:
Bunun dışında haftaya da yine epey sağlam bölüm olacak gibi ha ne dersin :D
Teşekkürler dostum,bencede mükemmel bölüm olucak birde şey konusu var bu sezon 12 bölüm çıkıcaktı,galiba 12 bölüm olmiyacak devam edicek gibi gözüküyor fragman gördüm çünkü devamının kesin bir bilgin var mı bu konuyla ilgili.

Üye silindi 2781

Güzel bölümdü gerçekten,Kamui Vs Gintoki,Shinpachi,Kagura sırf iç güdüsünü bastırmak ve Kamui'nin ikinci kişiliği ile savaşmak ya duygusal tarafı işin bambaşkaydı zaten.Bir sonraki bölümde Oboro'nun geçmişini öğrenicez süper!

Ya ben daha ilk sezondayım da bir şey soracağım. Bu Elizabet in işte dünyayı ele geçırme bölümleri var 2 bölüm falan izledim de sıkıcı mı ??

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık