Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Gintama (Anime)

Anlam veremediğim bir şey var. Bu Takasugi ne zaman bu kadar iyilik meleği oluverdi? Demek istediğim Joui4 nasıl birleşti yani. En son komaya girmişti Takasugi sonra uyandı birlik oldu falan Gintoki-Katsura-Sakamoto yla. Anlatabilecek var mı bir şeyler mi kaçırdım :D

Anlam veremediğim bir şey var. Bu Takasugi ne zaman bu kadar iyilik meleği oluverdi? Demek istediğim Joui4 nasıl birleşti yani. En son komaya girmişti Takasugi sonra uyandı birlik oldu falan Gintoki-Katsura-Sakamoto yla. Anlatabilecek var mı bir şeyler mi kaçırdım :D
Ortak düşmandan yeni ittifaklar kurulur diyim öyle anlarsın belki :D

Takasugi aynı Takasugi şu an Utsuro'ya karşı birlik için beraberler. Zaten öyle ahım şahım bir düşmanlık da yoktu aralarında. Eğer anime de bölüm olarak çıkarsa bununla ilgili (daha çok Utsuro'nun geçmişi) daha iyi anlayacaksın.

Utsuroyu takasugi tanıyordu zaten birleşmek şimdi aklına gelmiş zaar :rolleyes:
Tek olan şey gintokinin değişen shogunla beraber ülkeye düşman ilan edilmesi.Zurayla takasugi zaten bu kafadalardı sadece gintoki katıldı aralarına

Güzel gidiyor son bölümü izlemedim daha ama aksiyon Gintama'ya bazı istisna sahneler dışında çok yakışmıyor bence.Onlar da 200 bölümlük serideydi genel olarak.Housen ve Kamui ilk çıktığı Gintoki'nin şu Yoshiwara'lı kadın için dövüştüğü kısımlarda.Onun dışında parodi bölümlerini daha seviyorum.Onları da artık pek göremeyeceğiz herhalde.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık