Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O sözlerden nasıl ne amaçladığını çıkardın ya? :D

O sözleri söylemesinin sebebi başka.
Adam WB'nin savaşa gireceğini duyunca söylüyor onu. Ace "Babalığı mı öldürmek istiyorsun?" tarzinda soru soruyor. Croc da "Sadece ben değil" diyor. O sıra tüm mahkumlar sanki bu konuşmayı bekler gibi ayaklanıyorlar. Croc da bu sözleri söylüyor Ace'in dediğine karşılık.

Oysa bu adam dışarı ćıkmayı bile istemiyordu. WB'yi o halde görünce bir garip oldu o yüzden "Kendinden utanmalisin Beyazsakal. Ben böyle zayıf bir adama mı kaybettim?" dedi. WB'nin güçlü halini gördük. MF de ki hali o halinin yanında bitik bir adamdı...

Yani Croc belki WB'ye giderdi belki Hükümete karşı kullanırdı. Net bir şey söylemek yanlış olur. Fakat hükümete karşı kullanma durumu daha fazlaydı sözlerinden anladığımız kadarıyla.
mesajı kim yazmış bakmadan okumaya başladım, oo ne güzel renkli görsel atılmış, vay be millet manga sayfalarıyla tartışıyor vuhuu dedim. sonra bi baktım crocodile var sayfalarda, o an çaktım mesajın sahibi kim...

Luffy denize atlamıyor, ölümden çekiniyor, iradesiz mantığı kurma potansiyeli taşıyan arkadaşlarla tartışıyormuşuz onu öğrendim bugün Oden sağ olsun :d
Ha ölsün tabii kurtulalım, orası da var
Çok uzun açıklamalar yerine "hatera gözlük cebine sözlük" düzeyinde sığ cevaplarla savuşturulmalı.

Bir de korku hissi ile cesaretsizliği karıştıranlar var ki aman aman :oops:

"Luffy'nin gelen bir ataktan korkması cesaretine halel getirmez, bu hayatta kalmak için gerekli bir duygudur" dedim diye direkt Luffy fanları falan da üzerime çullanmıştı. :(

Çok uzun açıklamalar yerine "hatera gözlük cebine sözlük" düzeyinde sığ cevaplarla savuşturulmalı.

Bir de korku hissi ile cesaretsizliği karıştıranlar var ki aman aman :oops:

"Luffy'nin gelen bir ataktan korkması cesaretine halel getirmez, bu hayatta kalmak için gerekli bir duygudur" dedim diye direkt Luffy fanları falan da üzerime çullanmıştı. :(
Bizim sitede insan ideallemeleri cidden bi komik yahu. Sanki cesur olmak Urbach-Wiethe hastası olmak gibi davranıyorlar, cesaret tedirginlik, korku hissetmemek değil bununla başaçıkabilip aksi yönünde hareket etmektir. Nami'yi iradesiz falan diyen gördüm la, Nami kadar cesur, bütün korkularına rağmen kafasına koyduğunu yapan kim var tayfada? Kız gerektiğinde bütün zayıflığıyla Kocana'ya kafa atıyor ama sorsan hakiye bayılır(bir sebeple djdkf)

Son düzenleme:
Bizim sitede insan ideallemeleri cidden bi komik yahu. Sanki cesur olmak Urbach-Wiethe hastası olmak gibi davranıyorlar, cesaret tedirginlik, korku hissetmemek değil bununla başaçıkabilip aksi yönünde hareket etmektir. Nami'yi iradesiz falan diyen gördüm la, Nami kadar cesur, bütün korkularına rağmen kafasına koyduğunu yapan kim var tayfada? Kız gerektiğinde bütün zayıflığıyla Kocana'ya kafa atıyor ama sorsan hakiye bayılır(bir sebeple djdkf)
Katılıyorum. Gerçek irade güçsüzün güçlünün karşısında durmasıdır.

Arkadaşlar şimdi size dünyanın en kısa ve komik fıkrasını anlatacağım. Fıkranın adı: " Ben her zaman serbesttim" biraz eğlenelim istedim:ehe:

Evet şimdi bakalım yemek yiyebilmek için çalışma.

Çalış ve kendin kazan mı? ilginç.

izin derken?

Tasma mı o?

:ehe:

Git kendin kurtarsana reyiz neden gidemiyorsun? :D

veee fıkranın sonu...

Hahahah :hhh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık