Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Öyle poz derken Croc'un hayalini gösterdi bize Goldenweek yoksa bilmiyorduk bunu. Hiçbir zaman KK olmak istiyorum demedi. Kendi bile şaşırdı hayalini gösteren yetenek yüzünden kıyafetleri üzerine gelince...

Aksine dünyaya karşı ilgisini kaybetmişti. Hapishanede isyan çıkardı adamları fakat o kaçmayı reddetti. O sahneyi biliyorsun oturup puro içiyordu. Sonra ID'ye gitti oradan.

Croc'un silahı neden istediğini bilmiyoruz. Orada da yazdım bu adam WB'ye kin besliyordu. Fakat öyle bir noktaya gelindi ki Hükümetin zafer görmemesini istediği için Ace'i kurtardı bir nevi WB'ye yardım etti. Hükümete karşı da ayrı bir nefreti vardı. Yani şunu yapmak istiyordu bunu yapmak istiyordu demek yanlış olur.

Ek olarak da Alabasta da olanları denizciler hep gördü. Croc Smoker için "Kaçtı mı?" falan dedi. Tashigi'ye "Git Denizci karargahında adaletten bahset" falan diyordu. Yani antik silahı ele geçirdiği an zaten Hükümet ile ters düşecekti. Onun dışında Smoker "Dünyayı sarsacak bir olay olabilir" diyordu krallığın düşmesi durumunda. Korsanlar zarar görecek diye bunu söylemiyordur heralde...
Beyazsakalla dövüşmesi beyazsakala kin duyması ve wb,Roger ikisine yenilip gözyaşları akıtan binlercesini bulabilirsiniz demesi aslında ne amaçladığını gösteriyor.Wb tahtın önündeki tek engeldi çünkü mangada bizzat tahtın önüne geçtiği söyleniyor.Yani adam cahil cesaretiyle o yaşında beyazsakalı yenip kk olmayı amaçlamış.O kadar wb takıntısı bu yüzden.Eğer alabastada antik silahı bulsa ve kk olma yolunda büyük adım atsa hükümetle ters düşeceği kesin ondan demiştir.Bu hükümet ajan yollamış antik silah arıyordu üzerine kk olmaya yaklaşan birisini de istemezler.Croco bunun için demiştir o lafı.Goldenweek konusu ise tamam işte mangada açık açık söylemese de orada göstermiş Oda hayalini.Ancak zaten Wb takıntısından anlaşılıyor hayali.

Beyazsakalla dövüşmesi beyazsakala kin duyması ve wb,Roger ikisine yenilip gözyaşları akıtan binlercesini bulabilirsiniz demesi aslında ne amaçladığını gösteriyor.Wb tahtın önündeki tek engeldi çünkü mangada bizzat tahtın önüne geçtiği söyleniyor.Yani adam cahil cesaretiyle o yaşında beyazsakalı yenip kk olmayı amaçlamış.O kadar wb takıntısı bu yüzden.Eğer alabastada antik silahı bulsa ve kk olma yolunda büyük adım atsa hükümetle ters düşeceği kesin ondan demiştir.Bu hükümet ajan yollamış antik silah arıyordu üzerine kk olmaya yaklaşan birisini de istemezler.Croco bunun için demiştir o lafı.Goldenweek konusu ise tamam işte mangada açık açık söylemese de orada göstermiş Oda hayalini.Ancak zaten Wb takıntısından anlaşılıyor hayali.
O sözlerden nasıl ne amaçladığını çıkardın ya? :D

O sözleri söylemesinin sebebi başka.
Adam WB'nin savaşa gireceğini duyunca söylüyor onu. Ace "Babalığı mı öldürmek istiyorsun?" tarzinda soru soruyor. Croc da "Sadece ben değil" diyor. O sıra tüm mahkumlar sanki bu konuşmayı bekler gibi ayaklanıyorlar. Croc da bu sözleri söylüyor Ace'in dediğine karşılık.

Oysa bu adam dışarı ćıkmayı bile istemiyordu. WB'yi o halde görünce bir garip oldu o yüzden "Kendinden utanmalisin Beyazsakal. Ben böyle zayıf bir adama mı kaybettim?" dedi. WB'nin güçlü halini gördük. MF de ki hali o halinin yanında bitik bir adamdı...

Yani Croc belki WB'ye giderdi belki Hükümete karşı kullanırdı. Net bir şey söylemek yanlış olur. Fakat hükümete karşı kullanma durumu daha fazlaydı sözlerinden anladığımız kadarıyla.

Beyler mangayı okumayı animeyi izlemeyi baya bir süredir bıraktım en son mangada wanoda zoronun bıçakla evi ikiye böldüğü bölümü izlemiştim.Tekrar başlanacak kıvama geldimi manga sizce başlıyayımmı ?

O sözlerden nasıl ne amaçladığını çıkardın ya? :D

O sözleri söylemesinin sebebi başka.
Adam WB'nin savaşa gireceğini duyunca söylüyor onu. Ace "Babalığı mı öldürmek istiyorsun?" tarzinda soru soruyor. Croc da "Sadece ben değil" diyor. O sıra tüm mahkumlar sanki bu konuşmayı bekler gibi ayaklanıyorlar. Croc da bu sözleri söylüyor Ace'in dediğine karşılık.

Oysa bu adam dışarı ćıkmayı bile istemiyordu. WB'yi o halde görünce bir garip oldu o yüzden "Kendinden utanmalisin Beyazsakal. Ben böyle zayıf bir adama mı kaybettim?" dedi. WB'nin güçlü halini gördük. MF de ki hali o halinin yanında bitik bir adamdı...

Yani Croc belki WB'ye giderdi belki Hükümete karşı kullanırdı. Net bir şey söylemek yanlış olur. Fakat hükümete karşı kullanma durumu daha fazlaydı sözlerinden anladığımız kadarıyla.
Laf diğer öldürmek isteyenlere geliyor anlıyorum onun üzerine öyle konuşuyor.Ama sırf beyazsakalı öldürme şansı diye çıkması onu halledersem kk olmama engel kalmaz düşüncesinden.Tahtın önüne geçmiş çünkü.Roger kk olurken en az wb eşiti olarak bunu başardı.Baktı bu adama eşit seviyeye ulaşamıyor aradan çıkarma fırsatı olarak gördü savaşı.Sonra kaldığı yerden kk olma hayaline devam edecekti.Ki ölünce şu an öyle yapıyor.Alabasta’da ise beyazsakalı antik silah bularak halletmeyi düşünüyordu muhtemelen.Kk olmayı silaha bağlamıştı.

Beyler mangayı okumayı animeyi izlemeyi baya bir süredir bıraktım en son mangada wanoda zoronun bıçakla evi ikiye böldüğü bölümü izlemiştim.Tekrar başlanacak kıvama geldimi manga sizce başlıyayımmı ?
910 lu bölümler wano hakkında fena olmayan bölümler, 920 ler güzel, 930 lar biraz sıkıcı ama güzel yerler var, 940 ve 950 ler harika, 960 da guzel ama 968 sonrası sıkıyor artık

Laf diğer öldürmek isteyenlere geliyor anlıyorum onun üzerine öyle konuşuyor.Ama sırf beyazsakalı öldürme şansı diye çıkması onu halledersem kk olmama engel kalmaz düşüncesinden.Tahtın önüne geçmiş çünkü.Roger kk olurken en az wb eşiti olarak bunu başardı.Baktı bu adama eşit seviyeye ulaşamıyor aradan çıkarma fırsatı olarak gördü savaşı.Sonra kaldığı yerden kk olma hayaline devam edecekti.Ki ölünce şu an öyle yapıyor.Alabasta’da ise beyazsakalı antik silah bularak halletmeyi düşünüyordu muhtemelen.Kk olmayı silaha bağlamıştı.
Ya anlamadığın nokta bu. Croc'un hayali KK olmaktı ama bunu bir kenara bırakmıştı. Yani hayali KK olmaktı ama bunu dile getirmiyordu. Mesela BM ne diyordu? "Eğer devleri yanıma alabilirsem..." fakat Croc hiçbir zaman "Antik silahı alirsam şunu yapıcam, bunu yapicam" demedi. O yüzden "şunu yapacaktı" demek doğru olmaz. Sen çok kesin konuşuyorsun.

Hapisteyken de adamın zaten bir şey yapma isteğinin olmadığını gördük ne zaman WB'nin bir savaşa gireceğini duydu o zaman adamın sadece savaşa gitme isteği geldi. Daha sonrasinda ise WB'yi o halde gördü. Yeri geldi Hükümete karşı daha kindar davrandı. Yani kesin konuşmak doğru değil böyle bir durum varken.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık