Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yukarda yazdiklarin buranin tartisildigi yer degil cevap vermiyorum.Cerrah karizmasi olmadigini ben soylemedim senin gonderdiklerinin karizmasi olmadigini soyledim.Firinci bile gidip karizma durur kasapta durur mesleki karizma degildir karakterin kendi karizmasidir yada kişinin.Bu demek degildir her cerrah karizma olacak diye.Senin zevkin buysa soyleyeck birseyim yok saygi duymaktan baska ne dememi bekliyorsun
Ben de sana diyorum ki "cerrah karizması" diye bir şeyin var olduğunu kabul ettiğin sürece zaten tartışacak bir şey yok.
O resimler google'da kısa bir arama yaptığımda bulabildiklerim. Orada bunu gösterebilen daha iyi görseller yoksa burada bana konuşmanın anlamı yok.

Yalnız Bigmom kokayı hasardan korunmak için değil, Kaido gibi uçmamak için bastı. Kendisi milim oynamaz iken Luffy top gibi sekmiş oldu o hamlesiyle.

Şu hayvani saldırıdan etkilenmeyen birisi G4'ten de etkilenmez.
Hacı saldırıyı yapan Nami zaten niye etkilensin? Nami'nin şu saldırısı Gear 4'ten daha mı etkili?

Enel görsel ve yıkım gücü olarak daha etkileyicilerini yapıyordu, Nami'nin atağından etkilenmemek niye OP bişey oldu ki?

Ki WCI arc'dan örnekler vereceksek Big Mom'ın itibarı için çok iyi olmaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık