Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji'ye gerek yok Zoro tek başına alır :a::D
Yaralı haliyle mi :D Valla Sanji'de suit giymeden iki kişide girseler alamazlar gibi geliyor bana. Düşünsene şu halde ikisi King'i indiriyor. Ben hala arada ki farkı çok görüyorum da nasıl indirecek acaba bu adamlar komutan, ölümün kıyısına falan gelecekler heralde anca öyle.

Yaralı haliyle mi :D Valla Sanji'de suit giymeden iki kişide girseler alamazlar gibi geliyor bana. Düşünsene şu halde ikisi King'i indiriyor. Ben hala arada ki farkı çok görüyorum da nasıl indirecek acaba bu adamlar komutan, ölümün kıyısına falan gelecekler heralde anca öyle.
Valla bilmiyorum ama Zoro karşılaşacak gibi Jack ile :D

Hocam yaralayabilmekten bahsediyoruz sadece. Wb’nin vücuda herşey giriyor haki basmadığında ama o da yonkou. Shanks da insan ama o da yonkou. Teach’i luffy hakisiz uçuruyordu ama o da yonkou.

Kadın haki kullanamıyor muhtemelen. Bu durumda bi komutana yakın seviye biri kadını çizebilirse şaşırmam dedim sadece. Kawa kadını çizebilse ne olur dövüşseler 5 saniyelik işi var.
Bu kadının hakili hali ve ondan dayanıklı kaido var. Linlin Kong gun bloklamak için armament basıyordu. Ama kaido haki basmadığı halde işlemiyor. Dayanıklılık konusunda kaido zaten daha yukarda gibi.
Değilse bile savaş kazanmak için dokunulmaz olmak mı lazım?

Böyle bişey olacağını sanmam ama kawa çizerse şaşırmadım sadece. İddam yok. İmkansız görmüyorum.
Yalnız Bigmom kokayı hasardan korunmak için değil, Kaido gibi uçmamak için bastı. Kendisi milim oynamaz iken Luffy top gibi sekmiş oldu o hamlesiyle.

Şu hayvani saldırıdan etkilenmeyen birisi G4'ten de etkilenmez.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık