Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu arc tatmin olsanız da olmasanız da Kaido inecek. Sanıldığı gibi Luffy için feda edilmiş de olmayacak. Güçlenmiş bir Luffy, Kid ve belki Law için feda edilecek Kaido. Tek alsaydı hepimizi hemfikir olurduk nasıl aldı lan saçmalığa bak diye.

Bir de şu tek meseşesinw ne kadar takıldınız arkadaş. Yonko bu. Adamın şanını nasıl göstersin mangaka. Adam arc bossu. Yapacak tabi şovunu. Dof bile neler yapıyordu. Sanırsın Aokiji ve Fujitora'ya dalsa indirecek.

Bu arcta açılan gear 5 ve b. Haki gelişimi Kid gibi birisiyle ortaklaşa çalışma sonucunda Kaido'yu indirmeye yeter.

Gear 4 öncesi 3 tane Luffy gelse Doflamingo'yu yenemezdi. Üstelik son arclarda Luffy arc içinde de gelişmeye başladı. O zamana kadar hep 2 yıllık çalışmalarını gösteriyordu ama Whole Cake arcında 2 yıllık birikiminin yanında Gözlem Haki de kastı. Şimdi de B. Haki denemeleri yapıyor.

Punk Hazard'dan beri Kaido'ya yürüyoruz yapmayın etmeyin.
İşin içine lanet, büyük bir ihanet veyahut *gerçek bir Yonkou girmediği sürece imkansız görüyorum. G5, ittifak falan baya hikaye kalıyor Kaido ile kıyaslayınca. G4 bildiğin masaj yaptı adama.
Luffy'nin Kaido'ya karşı olağanüstü bir motivasyonu var. Bunu görmek, okumak gerçekten çok zevkli. Ama çok zor ya.....

İşin içine lanet, büyük bir ihanet veyahut *gerçek bir Yonkou girmediği sürece imkansız görüyorum. G5, ittifak falan baya hikaye kalıyor Kaido ile kıyaslayınca. G4 bildiğin masaj yaptı adama.
Luffy'nin Kaido'ya karşı olağanüstü bir motivasyonu var. Bunu görmek, okumak gerçekten çok zevkli. Ama çok zor ya.....
Şu format uyuyor

Bm alır
Luffy alır.

:artiz:

Ne kadar fark yapacağını bilemeyiz. Gear 3 Caesar filan içindi ama Gear 4 nerelere taşıdı. Gear 5 ile gayet mümkün Luffy'nin yenmesi yanında Kid olması şartıyla.

Ne kadar fark yapacağını bilemeyiz. Gear 3 Caesar filan içindi ama Gear 4 nerelere taşıdı. Gear 5 ile gayet mümkün Luffy'nin yenmesi yanında Kid olması şartıyla.
Siklet farkı çok fazla. Gearlar o seviye güç artışı sağlayabiliyor mu ona bakmak lazım. G4 tam anlamıyla komutanlara yetemiyorken G5'in Yonkou'ya yetebilme durumu çok imkansız geliyor. Bm'nin boş haliyle bir komutana neler yaptığını daha geçen bölüm okuduk. Çok ucuz olur dediğin şekilde tam gücünde bir Yonkou'nun aradan çıkması. Hadi bir ihtimal yeni Silahlanma ve Kid ile kombolar falan desek bile ben kendi adıma tatmin olmayacağım.
Şu format uyuyor

Bm alır
Luffy alır.

:artiz:
Şunu bir ara Zoro için yapacaktım sonra vazcaydım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık