Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben bu ark Denizci beklemiyorum. Ark sonu BM ve Kaido düşerken Luffy ve Law yoluna devam edecek. Dört imparator kaldığı yerden devam yani. Denizciler son savaşta olur.
Anladım. Değerli fikirlerini benimle paylaştığın için teşekkür ederim güzel bir tartışma oldu. Bakalım Oda reis bu arc karşımıza ne gibi sürprizler çıkartacak. Adamın sağı solu hiç belli olmuyor.

Reyiz seri sonu Kral olacak da şu zamanda imkansız bunların boşalan yonkou koltuklarını doldurması.Bireysel güç olarak uçurum olmasını geçtim oluşum olarak dahi yanına yaklaşamazlar yonkouların.Luffy hariç tabi.O polyana olduğundan farklı.
Ben de üzerine düşünerek Law demedim zaten de yonkou dengesi devam etsin diye öyle söyledim. Belki de düşmezler bile. Kid'i de dövüştüğünü görsek iyi olur.

Ben de üzerine düşünerek Law demedim zaten de yonkou dengesi devam etsin diye öyle söyledim. Belki de düşmezler bile. Kid'i de dövüştüğünü görsek iyi olur.
Yonkou dengesi sadece lafta var yahu.Aynı anda 3 tanesi yok olsa bile kalan tüm denize hükmedemez.Eğer böyle olsa Wb ölünce çökerlerdi oralara.Kaale bile almamışlar adaları.

Reyiz dövüşünce seri seinene döndüğünden çocuklar etkileniyormuş.Çocuklar büyük göğüsler ve frikikler görmek istiyor kan,vahşet değil.

Gösterilene göre bu Kaido ve Big Mom WhiteBeard'ın içinden geçer. Genç hali'de dahil.

Hatta Akainu'yu Yonko'ya denk görenler için şöyle deniyor kulislerde. Akainu'nun magmasını pipetle içermiş Kaido ve Big Mom.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık