Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Hakili Yumruk Ne dersin gelecek son savaş için katılacaklar listesinden spoiler olabilir mi :D
Ahahah nerden bu ? :D İlk defa gördüm.Ama öyle bir spo olabilir gerçekten.Kata'nın Luffy'nin safında savaştığı sahneleri görücez bence.En basitinden Oda Kata'yı okuyucuya o kadar sevdirdikten sonra topkekin Kata'yı son gördüğümüz yer olmasına izin vermez.E bidaki görüşümüzde de o sevgiden saygıdan sonra Kata'yı Luffy'e mümkünatı yok düşman yapmaz.

Mesela Marco ve Kata'yı omuz omuza dövüşürken görmek hayal değil aslında.Gerçekleşme ihtimali olan bir şey.

Ya BM arcının başlarından beri internette dolaşıyor bu iddia. Çok fazla dile geldiğinden kesin olmaz; ama olursa ne kudururduk vallahi zevke gelirdik. Hem de nasıl gelirdik. :(
Harbiden mi? :D Daha önce de aklıma gelmişti ve söylemiştim de sanırım ama dile getirildiğini bilmiyordum.
Yok ya. Bilerek oraya yazdım. Biri daha bir şey yazıp at fava bekle demiş. Normalde ben de senin gibi "Buraya yazacaktın." derdim ama böyle bir misilleme yapayım dedim. :oleyo2:

Harbiden mi? :D Daha önce de aklıma gelmişti ve söylemiştim de sanırım ama dile getirildiğini bilmiyordum.

Yok ya. Bilerek oraya yazdım. Biri daha bir şey yazıp at fava bekle demiş. Normalde ben de senin gibi "Buraya yazacaktın." derdim ama böyle bir misilleme yapayım dedim. :oleyo2:
Puhahaha kendi silahınla vurulmak nasıl bir his onu söyle yeterli.:hhh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık