Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mihawkın neden Gl nin ilk yarısında takıldığı belli oldu. Rahat uyuyamazsın lan.

Yani düşün ben kutsal ejder bile olsam o kadar yukarda ve korunaklıyım rahat uyuyamam. Düşmanlara bak.

Her an biri red line'ı komple yıkabilir, yada red line canlanıp seni yutmaya kalkabilir, yada göklerden bir ejder gelip direkt o seni yutabilir.

Mihawkın neden Gl nin ilk yarısında takıldığı belli oldu. Rahat uyuyamazsın lan.

Yani düşün ben kutsal ejder bile olsam o kadar yukarda ve korunaklıyım rahat uyuyamam. Düşmanlara bak.

Her an biri red line'ı komple yıkabilir, yada red line canlanıp seni yutmaya kalkabilir, yada göklerden bir ejder gelip direkt o seni yutabilir.
Olm Mihawk bu adamı görse tövbe eder kılıç kullanmaktan. Düşünsene aramızdaki güç farkını ölçmek için Slash atıyor.

O kılıcı boydan boya sokar.

Zoro çelik derken "Artık İsveç çeliğini kesebilen bir kılıç ustası oldum." demek istemiş aslında sen de haklısın. :hhh:Luffy'ninki çakma Arap çeliği ne de olsa.

Dövüş ciddi değil demedim la. Orada Sanji olsa da kısa sürede Luffy üstünlük kuramaz diyorum sadece. Zoro'yu öveyim derken gömüyorsun. O kadar zayıf birisi mi ki Luffy hemencecik çöküşün üstüne?
Sanji kim lan :) 128 senedir forumdasın Sanji ve Luffy'nin denk görüldüğünü ya da ima edildiğini gördün mü hiç ? O dövüş başkasıyla olsaydı diye birşey yok. Mangakanın mesajı açık. Luffy vs. Zoro demiş adam hala Sanji olsa yine üstünlük kurwmazdi diyorsun. Sanji ve Luffy'nin isimleri yan yana gelmez la hangi vs. den bahsediyon :D

Not: Diğer konuyu baya kirlettik :üzgünüm:

Sanji kim lan :) 128 senedir forumdasın Sanji ve Luffy'nin denk görüldüğünü ya da ima edildiğini gördün mü hiç ? O dövüş başkasıyla olsaydı diye birşey yok. Mangakanın mesajı açık. Luffy vs. Zoro demiş adam hala Sanji olsa yine üstünlük kurwmazdi diyorsun. Sanji ve Luffy'nin isimleri yan yana gelmez la hangi vs. den bahsediyon :D

Not: Diğer konuyu baya kirlettik :üzgünüm:
Valla ben böyle bakıyorum olaya. Hadi Luffy'yi geçelim öyleyse. Seri başından beri sürekli rekabet halinde olan Zoro ve Sanji'yi düşün. Zoro büyük bir çoğunluğa göre Sanji'den daha güçlü değil mi? Ama biliyoruz ki o arc'ta bu ikisi dövüşseydi bir süre denk gidecekti dövüş. Buna itiraz etme bence, sen de biliyorsun böyle olacağını. :/

@Rika
O kadar ince bir şey kırılır zaten vurduğunda, kesmekten farklı bir şey olur.

Yine diyorum hacım, mevzu kalınlık ise ona göre yorum yapalım. Zoro çizik atamadı bu adama. Hani sanki kesmiş ama kalınlıktan dolayı vücuduna ulaşamamış gibi anlaşılıyor bu şekilde.

Çok daha güçlü bir çelik adam olması için o maddenin artık çelik olmaktan çıkması veya haki kullanması gerekirdi.

Lakin mangada yazanları görmezden geliyoruz. Zoro çelik kesemiyordu ama artık kesiyor. Yalın haliyle olay bundan ibaret. Farklı yorumlarda bulunmanın mantığı yok bana kalırsa.

@Densetsu no Samurai
Evet öyle. Taa Baratie'deki Don Krieg elmastan bir zırh giyseydi seri sonundaki Zoro bile yenemeyebilirdi. Daha doğrusu zırhını aşamazdı. Kesemiyor sonuçta.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık