Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adam evrenin bugunu bulmuş çünkü o yüzden korkmuyor öğrenmiş herhalde bir yerden mangakanın karakterleri öldürmediğini korkmaması doğal.:gamyon:
Troll açıklamaları bırak hakikatı haykır bize.

Crocodile ortaya çıkınca diğer karakterler bir duracak, akıllı olacaklar. Sonra Crocodile gelip kafaları kopartacak. Adını söyle onun, Yeni Dünya da kafaları kopartacak adamın adını söyle. ''Crocodile'' de. Adını söyle ''Crocodile'' de. :artiz:

İyi geceler, kafama birşey takıldı bizimkiler yanılmıyorsam balıkadam adasından sonra sürekli üzerinde şimşek çakan bir adanın önünden geçiyorlardı bayağı oluyor ben o bölümlere bakalı, o adada yaşayanlar varmıydı ya da şöyle ucundanda olsa giriyormuyduk hiç adaya

İyi geceler, kafama birşey takıldı bizimkiler yanılmıyorsam balıkadam adasından sonra sürekli üzerinde şimşek çakan bir adanın önünden geçiyorlardı bayağı oluyor ben o bölümlere bakalı, o adada yaşayanlar varmıydı ya da şöyle ucundanda olsa giriyormuyduk hiç adaya
Urouge falan gitmişti diye hatırlıyorum. Kasa adlı yaşlı bir kadın vardı şemsiye satıyordu. Kasa zaten Japonca şemsiye demek.
Not : Doğru bizimkiler de önünden geçmiş.
http://onepiece.wikia.com/wiki/Raijin_Island

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık