Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bunu sen anca rüyanda görürsen. O da senin için korku filmi olur kardeş, vazgeçtim rüyanda bile göremezsin. Bırak şu veled Kid'i doğru yolu bul. :artiz:
Korku filmi olduğu su götürmez ama kimin için.

Kıçı kırık bir GL adasına bile konamayan adam mı la doğru yol ? Ben yolumdan memnunum kardeş.Kendi gücünden bi cacık olmayacağını anlayınca antik silah kovalayan dandik karakterler ile işimiz olmaz :artiz:

Fazla fazla kullanma bitince sıkıntı oluyor biliyorsun :hhh:
O ne kadar kullanacağını bilir sen fazla düşünme bunları. :D Dof gazetelerde görür artık Crocodile'ın yaptıklarını. :fool:

Korku filmi olduğu su götürmez ama kimin için.

Kıçı kırık bir GL adasına bile konamayan adam mı la doğru yol ? Ben yolumdan memnunum kardeş.Kendi gücünden bi cacık olmayacağını anlayınca antik silah kovalayan dandik karakterler ile işimiz olmaz :artiz:
Crocodile zaten sana ağır gelir. Sen devam et Kid velediyle sivil katliamı falan yapıp şanı artar. Sende bununla övünürsün. :artiz:

İyi geceler, kafama birşey takıldı bizimkiler yanılmıyorsam balıkadam adasından sonra sürekli üzerinde şimşek çakan bir adanın önünden geçiyorlardı bayağı oluyor ben o bölümlere bakalı, o adada yaşayanlar varmıydı ya da şöyle ucundanda olsa giriyormuyduk hiç adaya
Orası bence Dragon yaptı...Çok iddalı oldu galiba :/

Crocodile Severim daha Luffy dövüştüğünde bir değişikti Reis. Bu arada sende devrimci gibi gördün mü onu hiç...
Devrimci geçmişi var muhtemelen. Oraya da bir selam çakmıştır geçerken.

@Eustass Captain Kidd vs @Sir Crocodile bence hakileriniz denk Reislikte de elinize kimse su dökemez ama ben oyumu Kid Reis'e veriyorum Çarmıhın hatırına :at:

Allah utandırmasın :cool:
Pis Crocodile hateri seni tabi Crocodile'ın karşısına oynarsın. :artiz:

Crocodile zaten sana ağır gelir. Sen devam et Kid velediyle sivil katliamı falan yapıp şanı artar. Sende bununla övünürsün. :artiz:
Ülkeyi birbirine kırdırıp kahraman gibi ortaya çıkmaya çalışan kişilik bozukluğu teşhisi koyduğum adamın fazla geleceği tek şey kuruluğu olur.Ona da bir tükürük yeter be :D

@Eustass Captain Kidd vs @Sir Crocodile bence hakileriniz denk Reislikte de elinize kimse su dökemez ama ben oyumu Kid Reis'e veriyorum Çarmıhın hatırına :at:

Allah utandırmasın :cool:
Yahu bunun yüzünden bir ara Crocoya girdircektim :D

Puro Reyize saygımız sonsuz zaten.Sol koltuğumuz boş buyursun gelsin yanımıza.Bir kişiyi ona bırakırız gersin çarmıha diye.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık