Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adamın kişiliği böyle seride hemen hemen herkesin korktuğu ve kaçtığı anlar oluyor. Fakat bu adam için o tarz bir şey 1 kez bile görmedik. Ne olursa olsun geri adım atmadı hiç bir zaman. Karşıma bu geldi deyip dövüşü bitirdiği olmadı.

Adam istediği gibi yaşıyor ve istediğini yapıyor. MF'ye iner inmez Wb'ye dalıyor. Sonra Hükümet Ace'i idam edecekken onu kurtarıp Hükümete atar yapıyor. Düşmanı olarak görünen Luffy'i Mihawk ve Akainu'nun elinden alıyor. Yani bunlara sebep aramaya kalkarsan bulamazsın.

Kaç tane adam hapishane'den kaçma şansı varken oturup puro içer ve kaçmaz? Bu adam kaçmıyor işte. Yaşamayı bile önemsediği söylenemez aslında.
Sence Güç düzeyi bir Yonko varmıdır....?

Croco reis hakisi bitince kaçanlara benzemez :a:
Crodile sevenler çokmuş...

Bence var hatırlarmısn bilmem Dof önüne geçtiğinde ''Sanki bana denkmişin gibi demişti''...Mihawk'a önüne geçip moralim bozuk kanka falan yaptı...Whitebread zaten anlatmama gerek yok demi ve efsane yaraları...

Yürek yemiş. :D

Benim de garibime gitmişti bu durum. Luffy ile orada tekrar dövüşse büyük ihtimalle yine yenilecekti. Güç seviyesinde bir artış olmadan o hareketleri yapması yürekli olduğunu gösterir. :D
Bence o adam baştan beri güçlü...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Onu kaçmak mı sayıyorsun sen bu kadar şey gördükten sonra? Adam WB'ye giriyor orada Magellana da girerdi. Ortada korku yok değinmek istediğim nokta bu. Yoksa WB de Ace'i kurtarsaydı çekilecekti fakat kaç kişi diyecekti kaçtı diye? Mangaka diyor kaçmıyor diye bir kere.

En kolayından Dof mesela Kaido adını duyunca titriyor adam. İşleri bozulsa kim bilir nasıl kaçacak Kaido'dan. :D

Onu kaçmak mı sayıyorsun sen bu kadar şey gördükten sonra? Adam WB'ye giriyor orada Magellana da girerdi. Ortada korku yok değinmek istediğim nokta bu. Yoksa WB de Ace'i kurtarsaydı çekilecekti fakat kaç kişi diyecekti kaçtı diye? Mangaka diyor kaçmıyor diye bir kere.

En kolayından Dof mesela Kaido adını duyunca titriyor adam. İşleri bozulsa kim bilir nasıl kaçacak Kaido'dan. :D
Grup halinde kaçmışlar. :D
Ivankov, Inazuma, Luffy ve Mr. 3 bir şeyler denerken Crocodile sadece kaçmış. MF'yi düşününce bu hali biraz pasif kalıyor. 4 isim zaten bir şekilde zehirden kurtuldu. Crocodile ne bir boya katmanına sahip ne de mum duvarına. Luffy gibi yıl vermektense olayları izlemek daha mantıklı. :)

Grup halinde kaçmışlar. :D
Ivankov, Inazuma, Luffy ve Mr. 3 bir şeyler denerken Crocodile sadece kaçmış. MF'yi düşününce bu hali biraz pasif kalıyor. 4 isim zaten bir şekilde zehirden kurtuldu. Crocodile ne bir boya katmanına sahip ne de mum duvarına. Luffy gibi yıl vermektense olayları izlemek daha mantıklı. :)
Adamın yüz ifadesine bak sana her şeyi anlatsın zaten. Adam MF'ye iner inmez WB'ye dalıyor sen hala diyorsun ki grup halinde kaçmış. Bu adam normalde kaçmıyor hapisten kapak hikayesinde oturup puro içiyor isyan çıkınca. Wb'ye dalan adam gidip Magellana da dalardı ama adamın hapisten çıkmak istemesi yani WB faktörü var. Herkes MF'ye gitmeye uğraşıyor orada.

Adamın kişiliğini anlayamadıysan zaten seriyi boşa okumuşsun demektir. :D
Eğer kaçmak, geri vites falan diyorsan Mihawk'a bak o daha iyi yapıyor bu işleri. :D

Adamın yüz ifadesine bak sana her şeyi anlatsın zaten. Adam MF'ye iner inmez WB'ye dalıyor sen hala diyorsun ki grup halinde kaçmış. Bu adam normalde kaçmıyor hapisten kapak hikayesinde oturup puro içiyor isyan çıkınca. Wb'ye dalan adam gidip Magellana da dalardı ama adamın hapisten çıkmak istemesi yani WB faktörü var. Herkes MF'ye gitmeye uğraşıyor orada.

Adamın kişiliğini anlayamadıysan zaten seriyi boşa okumuşsun demektir. :D
Eğer kaçmak, geri vites falan diyorsan Mihawk'a bak o daha iyi yapıyor bu işleri. :D
Geri vites tartışılabilir bir şey ama küçücük resimde 3 kez kaçmak ifadesi geçiyor. :D
Bu kareden sonra yukarıda dediğin gibi hiçbir zaman kimseden korkmadı diyebilirsin ama kimseden kaçmadı diyemezsin bence.

Ben geri vitesi veya kaçmayı küçük düşürücü bulmuyorum. Senden güçlü olmasa da sana ters gelen rakipten kaçmak lazım eğer kesin öleceksen. Magellan uygun şartlarda WB'ye bile tek atabilir o meyve ile. Crocodile da en doğru şeyi yapmış bence. Mr. 3 gibi meyvesi olsa o da kaçanlara arkasını dönüp savunmasını yapardı.

Edit: Kaçmayı küçük düşürücü bulmuyorum derken o şartlarda mantıklı buluyorum demek istedim. Kimse o durumda "Aaa kaçtı!" demez birisini kurtarma amacı olmayan Crocodile için. Orada düşündüğü tek şey kendisi. Ama Kaido olup kaçsa küçük düşer elbette.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık