Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çok basit bir insan davranışı, sen Usopp'u "gerçekliği reddetmeyi seçiyor" gibi yansıttın. Senin dediğin şey "Denialism"
Usopp'a olan ise psikolojik açıdan zayıf olduğu için gerçekliği "bastırma". Seçimle olan bir şey değil yani.
Ardıdan gelen sayfaları atmayarak çok kirli oynamaya başladın. Argümanı kazanmak adına her şey mübah mode on diyoruz o zaman :D
Bak ardından da bu sahne geliyor:
Usopp Luffy öldürmediğine dua etsin o yalvarmayla girdiğine dua etsin karektersizliğin dibini yapmıştır.
Zoro çok güçlü.

Çok basit bir insan davranışı, sen Usopp'u "gerçekliği reddetmeyi seçiyor" gibi yansıttın. Senin dediğin şey "Denialism"
Usopp'a olan ise psikolojik açıdan zayıf olduğu için gerçekliği "bastırma". Seçimle olan bir şey değil yani.
Ardıdan gelen sayfaları atmayarak çok kirli oynamaya başladın. Argümanı kazanmak adına her şey mübah mode on diyoruz o zaman :D
Bak ardından da bu sahne geliyor:

Zoro çok güçlü.
Bu sahneyi ben bilmiyordum bile bugün bir arkadaş atınca gördüm. Ve bunu bildiğini bile bilmiyordum. Aydın Usopp bunu biliyormuş. Kendi psikolojisi yüzünden başkalarına eziyet çektirmesi onu haklı kılamaz.

Oğlum sosyopat mısın :D Adam acı içinde acı. Tövbe estağfurullah.
Sonraki sayfalarda önemli bir şey yok. Bende ne var diyorum. :S Bu haklı çıkarmaz onu. Zaten içini ferah tutmaları için başından beri olayın onunla alakalı olmadığını söylüyor. Ne kadar acı içerisinde olursan ol o hakaretleri edemezsin.

Ben Sanji'yi de haksız buluyorum ama sen Usop'u haklı bulurken Sanji'yi haksız buluyorsun. Eee Aydın Sanji'nin de içi yanıyor içi diyip haklı olduğunu mu savunalım? :S

Yahu olaylara o kadar düz bakıyorsunuz ki. Ahmet bunu yapmış bundan kötüdür. Mehmet böyle söylemiş orada hatalı ama esasında yaptığında yanlış bir şey yok bilmem ne. İnsan psikolojisinden hiç mi anlamıyorsunuz ya. Her şey bu kadar basit mi?

Sonraki sayfalarda önemli bir şey yok. Bende ne var diyorum. :S Bu haklı çıkarmaz onu. Zaten içini ferah tutmaları için başından beri olayın onunla alakalı olmadığını söylüyor. Ne kadar acı içerisinde olursan ol o hakaretleri edemezsin.

Ben Sanji'yi de haksız buluyorum ama sen Usop'u haklı bulurken Sanji'yi haksız buluyorsun. Eee Aydın Sanji'nin de içi yanıyor içi diyip haklı olduğunu mu savunalım? :S
Nasıl önemli bir şey yok? Gemide garip birinin gemiyi tamir ettiğini gördüm, hepsini kötü bir rüya sandım diyor. Psikolojik savunma mekanizması diyoruz biz buna. Seçimle yapılan bir şey değil.
Ne kadar acı içerisinde olursan ol o hareketleri etmezsin mi? Adam bile öldürürsün, ne diyorsun yahu?

Nasıl önemli bir şey yok? Gemide garip birinin gemiyi tamir ettiğini gördüm, hepsini kötü bir rüya sandım diyor. Psikolojik savunma mekanizması diyoruz biz buna. Seçimle yapılan bir şey değil.
Ne kadar acı içerisinde olursan ol o hareketleri etmezsin mi? Adam bile öldürürsün, ne diyorsun yahu?
Yahu bunun gerçeği bilmesi ile ne alakası var. Adam Merry'nin kendi kendini tamir ettiğini görmüş olabilir ama yola devam edemeyeceğini biliyormuş. Ee bu onu nasıl haklı çıkarıyor. Tamir edilemeyecek bir durumda olduğunu biliyor. Bunları biliyorsun da neden karşı çıkıyorsun.

Usopp'un davranışlarına az bak. Yeni Gemi alma hevesine kapıldın diyor. Hani çok acılı olursun yanlış bir şey yaparsın ya işte Usopp'ta bunu yaptı. Etmemesi gereken laflar etti. Ve bunları da bilerek söyledi. Öyle öfke ile bir anda ağzından çıkan şeyler değildi bunlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık