Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yahu bunun gerçeği bilmesi ile ne alakası var. Adam Merry'nin kendi kendini tamir ettiğini görmüş olabilir ama yola devam edemeyeceğini biliyormuş. Ee bu onu nasıl haklı çıkarıyor. Tamir edilemeyecek bir durumda olduğunu biliyor. Bunları biliyorsun da neden karşı çıkıyorsun.

Usopp'un davranışlarına az bak. Yeni Gemi alma hevesine kapıldın diyor. Hani çok acılı olursun yanlış bir şey yaparsın ya işte Usopp'ta bunu yaptı. Etmemesi gereken laflar etti. Ve bunları da bilerek söyledi. Öyle öfke ile bir anda ağzından çıkan şeyler değildi bunlar.
Vallahi abi anca bu kadar düz olabilirdin. ADAM REDDETME SÜRECİNDE REALİTEYİ
https://psychcentral.com/lib/the-5-stages-of-loss-and-grief/
Abi temel insan davranışlarını tartışıyoruz şaka gibi.

İki tarafta haklıydı.İki tarafta yanlış davrandı o olayda.

Usopp gerçekleri reddetti evet ama umut denemelerine izin verilebilirdi.
Luffy ve tayfa haklı ama Luffy çabuk kestirip attı.Bizimkinin nedense bu olayda kaptan ağırlığı koyacağı tuttu.Normalde tam tersiyken.Yanlışı orada yaptı hiç karşı tarafı düşünmedi.

Usopp o gemiye tek tek çivi çakan adam.Diğerlerinin umursamaması çıldırttı onu haliyle.Luffy bunu düşünerek bakmadı olaya.Normalde asla pes etmeyen kaptanın yeterince değer vermediğini gören Usopp öfkesinin kurbanı oldu.

Ben asıl suçu luffyde buluyorum.Usopp o konuda çok hassas ama Luffy her zamanki gibi düşünmeden hareket etti.

Luffy derin düşünen biri değil. Direk saf düşüncelerle hareket ediyor. Haklı veya haksız derken bu çocuğun tekdüze düşünmesi de irdelenmeli.

Oda'nın Shanks'a olan tutumunu görünce bu adam bana Kaido'dan daha güçsüz çıkacakmış gibi gelmiyor.En kötü denklerdir.Şu an Kaido ön planda olduğu için onu güçlü gösteriyor.Shanks'ın gizemini koruyor.Onun sırası geldiğinde Kaido kadar hayvan çıkacak.

1v1'se Kaido kafadan alır lafı Kaido'nun fiziksel görünüşünden dolayı söyleniyor bence.Bir tarafta 1.90'lık,tek kollu,normal bir insan görünümü diğer tarafta en az 10mlik insanlıkla alakası bile olmayan canavar.Psikolojik olarak daha güçlü görüyor insanlar.Luffy'i bile insanlar 8mlik dev zannediyorlardı.

Oda'nın Shanks'a olan tutumunu görünce bu adam bana Kaido'dan daha güçsüz çıkacakmış gibi gelmiyor.En kötü denklerdir.Şu an Kaido ön planda olduğu için onu güçlü gösteriyor.Shanks'ın gizemini koruyor.Onun sırası geldiğinde Kaido kadar hayvan çıkacak.

1v1'se Kaido kafadan alır lafı Kaido'nun fiziksel görünüşünden dolayı söyleniyor bence.Bir tarafta 1.90'lık,tek kollu,normal bir insan görünümü diğer tarafta en az 10mlik insanlıkla alakası bile olmayan canavar.Psikolojik olarak daha güçlü görüyor insanlar.Luffy'i bile insanlar 8mlik dev zannediyorlardı.
İkinci paragrafa katılıyorum .
Shanks'a öyle bir ünvan verilmez ( bire birde kazanır gibisinden ) Adamı ilk gören Higuma bile dikleniyordu.

O Higuma Kaido'u karşısında görse herhalde koşarak Red Line'ı geçerdi.

Ancak Shanks bireysel dövüşte serinin bence ilk 3 isminden biri.

Yeni tartışma konusu açayım madem.
Dof iplikleriyle Magellanın Venom demonunu veya Akainunun magma yumruğunu karşılayabilir mi?

Birde Luffynin g4 gücü Jozunun veya Marconun fiziksel gücünü aşmış mıdır?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık