Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
3 amiralden güçlü olduğunu zaten biliyoruz.Wb liginde olduğunu da biliyoruz ama wb korktu demek beyazsakalın üzerine koymak biraz fazla abartmak oluyor.
WB korktu demedim ben ama çok ciddiye aldı onun olaya karışmasını onu kastettim.

Biz anime ile Luffy'yi tanımadan herşeyi elde etmiş Korsanlar Kralı Roger'ı gördük. Şöhret güç para bence Oda Roger'ı bir tık üstün gösterir ama kesin bir sonuç vermez. Kesin Sonuç ikisinden birinin ölmesi olur ama bunun olmadığını biliyoruz. Smoker da dedi Ray vs Borsalino gibi olacak diye.
Kesin değil tabi ama ben hakkı olduğunu düşünüyorum onu belirttim.

Kişiliği tanıtıldığı kadarıyla ben buluyorum : )

Neden hakkı?
Heryere ulaşmak istemesi, kitabeler, karanlık çağ vs. Bunların hiç biri güçle alakalı değil. Birinin sövüşmekten maceradan kaçması güçsüz olduğunun delili değildir.

Yanlış anlaşılmasın ben Roger bir tık üstte değildir demiyorum kesin değil diyorum. Ayrıca Roger'in ce WB'nin son sunuş şekli denk oldukları ihtimalini arttırıyor bana göre.

Spoilera göre nasıl biri olduğunu bildiği için dövüşmekten çekinmiyor. Nasıl biri olduğunu bildiği için dövüş kaçınılmaz deyip kendini hazırlıyor. Daha bu bölümde gösterildi WB'nin mecbur kalmadıkça dövüşmek istemediği bunun Rogerle alakası yok.
Kişiliği de tam belli değil. İşleri gösterişli bir şekilde yapmayı seviyormuş ve çocuk ruhluymuş, özgürlüğüne değer veriyormuş bunlar Garp ve Rayleigh'den az çok öğrendiklerimiz. Daha konuşmak için erken kişiliğini... Sonlara doğru farklılaşıyor herhalde. Yoksa WB oturup bu adamla sake içmez bir şeyler olmuş belli ki.

WB dövüşmek istemiyormuş şayet ben bunu çekindiğine yoruyorum.

Yav zaten ortada kesin bişi yok, WB dövüşmek istemiyor gibi bir durumda yok haliyle.

Gerçek spoilerde WB meydanı direk kabul ederse o zaman cümbüş olur.

Yav zaten ortada kesin bişi yok, WB dövüşmek istemiyor gibi bir durumda yok haliyle.
Wb için kötü şeyler olacak ben o intibayı aldım.O adaya gitmeyelim falan dediler o kadar.Gariptir beyazsakalda meyve yok gibi de duruyor.Ama kapışma olacağı için elinde deprem olduğuna iyice emin oldum.Aslında demeleri gerekirdi ada falan kaptan için problem değil yerinde ada bırakmaz istese diye.

Sağa sola da dalıyor kafaya göre. Tam bombacı. Roger'a benziyorsun derken şanstan bahsediyorlar herhalde. Gerçi Luffy'nin şansı Roger'ınkini 10'a katlar :hhh:
10 biraz iyimser kaçmış Roger hayatında kucak yüzü görmemiştir aynanın karşısına bile geçmemiş olabilir hatta.:hhh:
Ben de sevdim çalışmayı. Anlamadığım elin amatörleri bu kadar sağlam iş çıkarabiliyorken koskoca mangaka nasıl bu kadar kabiliyetsiz oluyor bu konuda. Bakalım Roger'la olan vs. yi nasıl çizecek. İçine ederse birtakım laflar hazırladım kendisine.
Kishi yada Kubo’ya verseler şu dövüşü adamakıllı bir vs okur ve izlerdik sağlam dövüş sahneleriyle. :(

Gerçek spoilerde WB meydanı direk kabul ederse o zaman cümbüş olur.
Yani spoilera göre yorum atıyoruz, normalde olacak olan WB'nin kabul etmesi olurdu zaten. Dediğin gibi MF'de çizilen WB profili daha başkaydı. Kimseye eyvallahı olmayan adamdı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık