Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Düşünsenize korsansınız ama Wb ve Roger ile aynı çağa denk geliyorsunuz acayip unlucky bir durum. Crocodile’i daha iyi anlamaya başlıyorum.

Gönlümden geçen Roger'ın az da olsa ağırlığını koyması ama gerçekler öyle değil işte. :/ Başından sonuna kadar denk gitmişlerdir büyük ihtimalle. Yalnız dövüş nasıl sonuçlandı onu merak ediyorum ben. Ace&Jinbei gibi aynı anda mı düştüler acaba?
Roger'ı 100 çizip WB'yi 99 gibi göstermezse Oda kendiyle çelişir. 100=100 yaparsa seriye ihanet eder.

@Alpamis

Roger'ın meyvesine Kütle Meyvesi diyorlar. Saldırılarının kütlesini arttırıp azaltabiliyor ve karşı taraf dahil saldırılardan kaynaklanan momentumu kontrol edebiliyor diyorlar. Yine de bana pek inandırıcı gelmedi. Zaten meyvesiz dövüşüyor diyenler çoğunlukta.
Vallaha baya güzel.bir meyeveye benziyor.

@Raiden

WB'nib Roger ile dövüşmek istememesi bile Roger'ın ağırlığını gösteriyor.

Benim için fark etmez. Roger bir tık önde olmuş olmamış. Ama neden seriye ihanet etmiş olacağını düşünüyorsun merak ettim?
Seride güç anlamında net olarak Roger üstün diyebileceğimiz ne gördük?
WB'nin buster leveli için yapılan "dünyayı yok edebilir" yakıştırması serideki tüm karakterlerden öte bir şey aslında. Kaidou, Big Mom gibi Roger'a denk sayılabilecek isimlerden bile bunun yarısını bile görmedik.

Tabii üzerine çok konuşulacak bir şey de değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık