Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Game of Thrones (2011-2019)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 43 71.7%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 17 28.3%

• Kullanılan toplam oy
    60
Öyle olmuyor işte baban neyse ondan oluyorsun. Şimdi Robb yarı stark mı ? Yada Arya ?

Jon babasının yani targaryen hanesinin tam üyesi yarım falan olayı bana mantıksız geliyor. Hani buna genelde karşı çıkmama ama her herde karşılaşıyorum, yarı targaryen yarı stark diye bişey mi olur, Babası neyse o işte :bilmem:
Got da değişik o ya.Soy isim babadan ama annen belli değil ise piç oluyorsun.Baban neyse o evet ama sonuçta yarı yarıya.Anneden stark kanı geliyor.Ve gayri meşru olduğu için her daim piç olarak kalacak jon.

Got da değişik o ya.Soy isim babadan ama annen belli değil ise piç oluyorsun.Baban neyse o evet ama sonuçta yarı yarıya.Anneden stark kanı geliyor.Ve gayri meşru olduğu için her daim piç olarak kalacak jon.
Rhaegar, Elia Martell'den ayrılıp Lyanna ile evleniyor. 4. bölümde galiba bu Sam'in yanındaki kız kitaptaki kayıtları okurken söylüyor. Eğer öyleyse Jon piç değil.

Rhaegar, Elia Martell'den ayrılıp Lyanna ile evleniyor. 4. bölümde galiba bu Sam'in yanındaki kız kitaptaki kayıtları okurken söylüyor. Eğer öyleyse Jon piç değil.
Kesinlikle piç falan değil, piç olsa neden kral muhafızları adamı korusun. Zaten söylediğin gibi dizide bunu açıkladılar. Jon Targaryen resmi bişey bu. Tam adını gelecek bölüm söylerler diye düşünüyorum

Korkuyorum valla Akgezen abilere karşı yapılan ittifakta bu karı rahat durmaz, İş Tyrion'a düşüyor açıkcası alemlerin en sivrizeka adamı kurulan tuzakları falan deşifre etsin arkamıza bakmaktan önümüzle savaşamayız yoksa :( Jon ile Dany zaten ayrı bir kafadalar karınlarında kelebekler uçuyor, şu son bölümde ''sana bişey olmasın con ejderyayı boşver :s'' modundaydı hafiften.
Kehanete bir göz at korkmaya gerek olmadığını anlayacaksın.Oyunun sonunda kazanan olması epey bir zor.

Night King'i canladıran aktörün değişmesi çok kötü olmuş bi ben mi fark ettim bilmiyorumda bu sezonki NK çok kötü.
6.Sezon Night King

7.sezonunki

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık