Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Game of Thrones (2011-2019)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 43 71.7%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 17 28.3%

• Kullanılan toplam oy
    60
Ejderin derisini kes öldürüyorsun.Ha NK belki o mızraklara bir şey yapmıştır at üzerinde 2 tane vardı gördüğüm.Ve çok büyük etki ile öldü ejder.Jon ejder binicisi olacak 5.bölümde zaten ayak yaptı senaristler.En deli ejder jon karşısında babasını görmüş evlat gibi durdu.Ki jon da yarı targeryen normal binmesi.
Jon yarı targarten değil eleman full targaryen, stak falan değil :artiz: İşin o kısmına girersek herkes yarı olur. Ha eleman illa ben anamın, dayımın adını alacam derse o zaman başka :bilmem:

Artı bence azor ahai falan hepsi hikaye NK'nin karşısında şansları yok adan beki insafa gelir kurtulurlar.

Jon yarı targarten değil eleman full targaryen, stak falan değil :artiz: İşin o kısmına girersek herkes yarı olur. Ha eleman illa ben anamın, dayımın adını alacam derse o zaman başka :bilmem:

Artı bence azor ahai falan hepsi hikaye NK'nin karşısında şansları yok adan beki insafa gelir kurtulurlar.
Nasıl full targeryan.Anası Laynna Stark.full olması için eski usul ana-baba targeryan olması lazım.

Nasıl full targeryan.Anası Laynna Stark.full olması için eski usul ana-baba targeryan olması lazım.
Öyle olmuyor işte baban neyse ondan oluyorsun. Şimdi Robb yarı stark mı ? Yada Arya ?

Jon babasının yani targaryen hanesinin tam üyesi yarım falan olayı bana mantıksız geliyor. Hani buna genelde karşı çıkmama ama her herde karşılaşıyorum, yarı targaryen yarı stark diye bişey mi olur, Babası neyse o işte :bilmem:

Kazanamaz kazansa da tadını çıkaramaz.Kehanet var ve Cersei hamile.Durum açık ve net aslında.
Korkuyorum valla Akgezen abilere karşı yapılan ittifakta bu karı rahat durmaz, İş Tyrion'a düşüyor açıkcası alemlerin en sivrizeka adamı kurulan tuzakları falan deşifre etsin arkamıza bakmaktan önümüzle savaşamayız yoksa :( Jon ile Dany zaten ayrı bir kafadalar karınlarında kelebekler uçuyor, şu son bölümde ''sana bişey olmasın con ejderyayı boşver :s'' modundaydı hafiften.

Korkuyorum valla Akgezen abilere karşı yapılan ittifakta bu karı rahat durmaz, İş Tyrion'a düşüyor açıkcası alemlerin en sivrizeka adamı kurulan tuzakları falan deşifre etsin arkamıza bakmaktan önümüzle savaşamayız yoksa :( Jon ile Dany zaten ayrı bir kafadalar karınlarında kelebekler uçuyor, şu son bölümde ''sana bişey olmasın con ejderyayı boşver :s'' modundaydı hafiften.
Sen bi kehanete bak rahatlarsın ozaman.

Yalnız Night King, Dany'yi çok fena korkuttu. Daha dün müttefik meselesinde Jon'a gider yapan Khalessi, şimdi resmen "Bokunu yiyeyim durduralım şunu, bize saldırmasın." ayağı çekti.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık