Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Game of Thrones (2011-2019)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 43 71.7%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 17 28.3%

• Kullanılan toplam oy
    60
Ejdere nasıl bindiler konusuna kendimce fikrim dany ondan öncekiler gibi seçilmiş ejder binicisi degil ejderlerin doğurucusu o yanındayken ancak müsade ettiği kişiler ejdere binebilir o yüzden çok yadırgamadım sahneyi

NKnin beklemesi ve beklemenesi NK açisindan pek onemli degil. Akgezenler için dokunulmuşlar ordusundaki sayisal kaybin bi onemi yok, ilk bolumde kendilerini goren tanigin(Nedin infaz ettigi) kacmasini umursamamislardi, adamlarin bakış açilari farkli, adamlar heyecan yapmiyorlar, cool ve buz yürekliler, nefes almiyorlar. Biraz mantigimizin disinda olmasi gayet dogal.
Diziyi ikilemedim hep guncel takip ettim ve kitap vs okumadim. Ama bu ejderhacamı hem akgezenleri hem ejderleri öldüruyor sanirim. Ikisi de büyü ürünü gibi. Bu konuda Sam Tarlynin iki çift lafi vardir mutlaka. Sam, Dany, Jon, Bran toplantisi olaydi iyiydi. Kafalardaki en heyecan veren sorular; Bran warg ile ejder kontrol edebilir mi? Ikinci ejder binici Jon Snow mu olur?
NK nin tam olarak gelecegi gordugunu sanmiyorum. Warg benzeri bir gucu vardir. Yani gelecegi goruyor ama her seyi gormuyordur, belli sartlarda kisitli biseydir.
Onlarin da azor ahai vebenzeri kehanetleri var. Şurdan yola çikilabilir

https://onedio.com/haber/game-of-th...zi-ak-gezen-istilasina-maruz-birakacak-768663

Not1; 7 sezondur serceparmagin olumunu diliyorum. Burda ona kufretmemek icin kendimi zor tutuyorum. Hadi Arya iğnele şu adami

Not2; 6 kez olen adamin sesi, kilici vs acayip karizma. O nasil ses tonu yarabilalemin.

Edit; biraz özensiz yazdım kusura bakmayın.

NKnin beklemesi ve beklemenesi NK açisindan pek onemli degil. Akgezenler için dokunulmuşlar ordusundaki sayisal kaybin bi onemi yok, ilk bolumde kendilerini goren tanigin(Nedin infaz ettigi) kacmasini umursamamislardi, adamlarin bakış açilari farkli, adamlar heyecan yapmiyorlar, cool ve buz yürekliler, nefes almiyorlar. Biraz mantigimizin disinda olmasi gayet dogal.
Diziyi ikilemedim hep guncel takip ettim ve kitap vs okumadim. Ama bu ejderhacamı hem akgezenleri hem ejderleri öldüruyor sanirim. Ikisi de büyü ürünü gibi. Bu konuda Sam Tarlynin iki çift lafi vardir mutlaka. Sam, Dany, Jon, Bran toplantisi olaydi iyiydi. Kafalardaki en heyecan veren sorular; Bran warg ile ejder kontrol edebilir mi? Ikinci ejder binici Jon Snow mu olur?
NK nin tam olarak gelecegi gordugunu sanmiyorum. Warg benzeri bir gucu vardir. Yani gelecegi goruyor ama her seyi gormuyordur, belli sartlarda kisitli biseydir.

https://onedio.com/haber/game-of-th...zi-ak-gezen-istilasina-maruz-birakacak-768663

Not1; 7 sezondur serceparmagin olumunu diliyorum. Burda ona kufretmemek icin kendimi zor tutuyorum. Hadi Arya iğnele şu adami

Not2; 6 kez olen adamin sesi, kilici vs acayip karizma. O nasil ses tonu yarabilalemin.

Ejderhacamı yada bilinen diğer adıyla soğuk ateş, sadece wightlar ve white walkerlar üzerinde işe yarıyor. Yani bizim canlı ejderler üzerinde işe yaramaz.
Beric'e bende katılıyorum çok karizma ses tonu var.

Bu teori benim aklıma takılmış son bölümü izlediğim zaman. Madem ilk bölümden beri Jon Snowu arıyorsun, suya düştüğü vakit adamı orda bırakıp neden gidiyorsun ? Burda bi uyuşmazlık var. Yada ejderha yerine direk Jon Snowu öldürebilirdi.

Son düzenleme:

Ejderin derisini kes öldürüyorsun.Ha NK belki o mızraklara bir şey yapmıştır at üzerinde 2 tane vardı gördüğüm.Ve çok büyük etki ile öldü ejder.Jon ejder binicisi olacak 5.bölümde zaten ayak yaptı senaristler.En deli ejder jon karşısında babasını görmüş evlat gibi durdu.Ki jon da yarı targeryen normal binmesi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık