Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Game of Thrones (2011-2019)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 43 71.7%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 17 28.3%

• Kullanılan toplam oy
    60
Dize de gördüğümüz nedir o zaman ? Dizi de ise Ormanın çucukları olayları başlatıyor gibi , bu konuya biraz açıklık getirebilir misin ?
Ormanın Çocukları, Night's King piyasaya çıkmadan çok önce ilk Ak Yürüyen'i yaratıyor insanlara karşı kullanmak için. Duvar komutanı ve Stark olan elemanın Ormanın Çocukları ile alakası yok yani.

Dize de gördüğümüz nedir o zaman ? Dizi de ise Ormanın çucukları olayları başlatıyor gibi , bu konuya biraz açıklık getirebilir misin ?
Kitapda ak gezenler tüm westeros'u işgal ediyorken insanlar ve ormanın çocukları birleşip ak gezenleri yeniyor.Sonra mimar Brandon (kendisi Stark hanesininde kurucusu) duvarı inşa eder. Eger ak gezenler tekrar gelirse duvarı gecemesinler diye. Duvarın 13. komutanı NK olur (kendisi ilk NK olan kişidir) duvarıda bir süre yönetir ama maglup edilir.Bizim dizide izledigimiz NK farklı krallardır. Dizide gördükki ak gezenleride ormanın cocukları yaratmıs kendilerini korumaları icin lakin ters tepmiş biraz. Sonuc olarak ak gezenlerinde belirli zaman sonra kralları oluyo ve ölmedem öncede varisi secip gücünü ona veriyo.

Ölmeden önce varisinimi seçiyor. Komik bir cümle oldu. Adam zaten ölü ve ölümü temsil ediyor.
Akgezenler NK hakkında pek duyurucu bir bilgi yok henüz. Bir kaç hikaye bir kaç söylenti.
Varsada ben unutmuşum baya oldu okuyalı.

Kitapta Ak Gezenlerin nasıl oluştuğu hala anlatılmadı. Night's King denen kişi kahramanlar çağında yaşamış Sur'un 13. lord kumandanı. Bu adam şu anda Ak Gezenlerin lideri mi belli değil. Diğer taraftan Ak Gezenlerin lideri kim ya da bir liderleri var mı o bile belli değil.

Dizide ilk oluşturulan Ak Gezen'e Night King demişler. 13. lord kumandan ise Night's King olmuş.

NK muhabbetine çok şaşırdim. Lakin annemin az önce sorduğu bir soru beni şok etti. "Ölüler ordusu o zincirleri nerden getirdi?" dedi.

Bu Night King ilk gözüktüğünde de arkasında 12 akgezen vardı ortada 13. olarakta kendisi vardı.Belki bu 13. lord kumandana bir göndermedir.

NK muhabbetine çok şaşırdim. Lakin annemin az önce sorduğu bir soru beni şok etti. "Ölüler ordusu o zincirleri nerden getirdi?" dedi.
Zincir olayı bana görede şaibeli bir durum. Ejderi kıyıya çekerlerken yanda batık bir gemide aynı zincir görünüyor. Sanırım oradan almışlar.

Ölmeden önce varisinimi seçiyor. Komik bir cümle oldu. Adam zaten ölü ve ölümü temsil ediyor.
Akgezenler NK hakkında pek duyurucu bir bilgi yok henüz. Bir kaç hikaye bir kaç söylenti.
Soru soruyolar George R. R. Martin oda ikisi aynı NK degil diyo

2 sinide aynı dublör oynamış. Ama aralarında bariz fark yokmu ? Ortalık karışacak vaziyet alın.
2. de malzemeden çalmışlar işte, kısmışlar cgi mi neyse artık :D
Bu son hali baya bir Troll geliyor bana niyeyse adam birden kameraya dönüyor ya o surat ifadesiyle ha bire gülesim geliyor :D

şuradaki bakışa bak ya ahahahah

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık