Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Game of Thrones (2011-2019)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 43 71.7%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 17 28.3%

• Kullanılan toplam oy
    60
Adam kaç sezondur duvarın ötesinde durdu, zamanı gelince basit bir yardım için olması saçma geliyor. Niye geri dönmedi kaleye falan bir sebebi olmalı. Şu kurtarma da çok basit, ata alıp ikisi gidebilirdi. Epik değildi tam göstermediler bile, koca Stark böyle mi düşecek.
Duvarda ak gezenler gecmesin diye büyüler var onlar banada işliyo gecemem diyodu Bran'e o yüzden galiba

Jon'u sudan çıkarıp NK ye saldırsa epik olurdu bak.Jon da mubarek 10 kilo pekmez içmiş gibi.Gece bekle,üstüne savaş,üstüne dondurucu suya düş hala şoka girme ya da ölüme yaklaşma.Nereden tutsak elimizde kalan bir sezon.
Senaryo tırt zaten.Gendry'e koş duvara git diyolar.Lan Craster'ın kalesi sura 7 günlük mesafede.Bu adamlar sura bu kadar yakın olamazlar.Surun kuzeyinde en yakın göl ayazdişin üstünde.Kafadan 2 hafta demek bu.Adam 2 haftalık mesafeyi koştu resmen.Ha sura koşulcak mesafedeyse bunlar senarya daha da tırtlaşıyo.

Benim merakettiğim Bran bir warg olarak ejderha kontrol edebilip edemeyeceği. Warg değil Warg King gibi bir şey artık Bran ama yine de merak konusu benim açımdan.

Senaryo tırt zaten.Gendry'e koş duvara git diyolar.Lan Craster'ın kalesi sura 7 günlük mesafede.Bu adamlar sura bu kadar yakın olamazlar.Surun kuzeyinde en yakın göl ayazdişin üstünde.Kafadan 2 hafta demek bu.Adam 2 haftalık mesafeyi koştu resmen.Ha sura koşulcak mesafedeyse bunlar senarya daha da tırtlaşıyo.
Yapma işte bunu bana. Ne güzel görmezden geliyordum, hatırlattın.

Benim merakettiğim Bran bir warg olarak ejderha kontrol edebilip edemeyeceği. Warg değil Warg King gibi bir şey artık Bran ama yine de merak konusu benim açımdan.
Dizi de eder kanımca.Ejderleri dolmuş yerine sayan dizide neden olmasın.Kitapta zor ama.Kuş,kurt neyse de ejderhayı etse etse Jon warglar bence.Öyle bir gücü var kitapta Jonun.Bran kadar olmasa da kendi kurdunun hislerini ve görüşüne sahip.Targeryan olduğuda çıkarsa ve ejderle kurt gibi yakınlaşırsa ancak öyle olur.
Yapma işte bunu bana. Ne güzel görmezden geliyordum, hatırlattın.
Gendry hızlı çıktı diyelim o zaman ya da ışınla kityy tamamdır :D

Dizi de eder kanımca.Ejderleri dolmuş yerine sayan dizide neden olmasın.Kitapta zor ama.Kuş,kurt neyse de ejderhayı etse etse Jon warglar bence.Öyle bir gücü var kitapta Jonun.Bran kadar olmasa da kendi kurdunun hislerini ve görüşüne sahip.Targeryan olduğuda çıkarsa ve ejderle kurt gibi yakınlaşırsa ancak öyle olur.

Gendry hızlı çıktı diyelim o zaman ya da ışınla kityy tamamdır :D
Kitapta bütün Stark çocukları warg olarak gösteriliyor. Arya da istemsizce rüyalarında kurdunun bedenine geçebiliyor. Sansa'nın kurdu ölmese o da öyle olabilirdi bence. Bran'in onlardan ayrılan ve üstün olan yanı insanları da kontrol edebilmesi. Meera Reed falan baya şaşırmışlardı nasıl Hodor'u kontol edebildiğine. Jon ve Arya'nın yaptıkları istemsizce olan şeyler o yüzden Jon'un ejderhayı warg olarak kontrol edebileceğini sanmıyorum, yaparsa Bran yapar bence. Ama ister mi yapmayı bilemedim.

Kitapta bütün Stark çocukları warg olarak gösteriliyor. Arya da istemsizce rüyalarında kurdunun bedenine geçebiliyor. Sansa'nın kurdu ölmese o da öyle olabilirdi bence. Bran'in onlardan ayrılan ve üstün olan yanı insanları da kontrol edebilmesi. Meera Reed falan baya şaşırmışlardı nasıl Hodor'u kontol edebildiğine. Jon ve Arya'nın yaptıkları istemsizce olan şeyler o yüzden Jon'un ejderhayı warg olarak kontrol edebileceğini sanmıyorum, yaparsa Bran yapar bence. Ama ister mi yapmayı bilemedim.
Warglamak için genelde uyum olması gerekli ondan öyle dedim.Yoksa Bran zorla da yapabilir.Adam old gods oldu resmen.

Eleştirisel degilde biraz pozitif izlemeye çalışınca hiçte problem teşkil etmiyor bunlar. Yanlış hatırlamıyorsam bunlar dogu gözcüsünden surun ötesine geçtiler ve o bölgeden yürüyüşle casterın evi mesafesi yada bir iki günlük daha uzaklıkta nehir var zaten. Senin bahsettiğin ayaz diş surun diğer ucu ve önceden surda sadece bir kaç kale kullanılıyorken şimdi hepsi kullanılıyor . Sadece kara kale ve dogu gözcü kulesinden giriş cıkış yapılmıyordur. Böyle düşününce bir hafta 10 günde sura dönmesi gayet normal

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık