Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Game of Thrones (2011-2019)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 43 71.7%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 17 28.3%

• Kullanılan toplam oy
    60
Sızan senaryoyu :confused: şeklinde okudum. Yeni sezonu çok yerden yere vuran olacak belli.
Niye öldürüyorsunuz lan tüm ejderhaları???

Senarist kekolar için bile fazla dandik olmuş yahu. Bence yalandır. Hem dediğim gibi adamlar daha geçen gün teslim ettiler senaryoyu artık kimeyse. Henüz dijital ortama bile gitmemiştir, kilitli çekmecede dosyanın içinde duruyordur :D

1.bölümde öldü denilen howland reed in 3.bölümde jon la konuşması var,ve senaryo çok dandik kesinlikle fake tir bence.brann in olayda wow oynayanlar bilir lich king'e dönmüş

Valla eğer bu 8.sezon doğruysa bu senaristler güzel kafayla yazıor derim.Hacı bana versinler ya da bu forumdan herhangi birine eminim ki şundan kat ve kat daha güzel yazarız.Ben diziden keyif almıyorum zaten senaryodan.Kitaba kaldık.Şu Martinde bi çıkarmadı gitti 6.kitabı :of:

Agalar GoT kitaptan tam bağımsız devam ettiği için senaryoyu çokta kötü görmeye gerek yok. Adamlar kafadan yazıyor zaten, kitap kadar iyi olmasını bekleyemeyiz. Bence asıl olay dizi bitince başlayacak. Robert'in isyanı, Aegon'un Westros'u fethetmesi falan, bunları anlatmadan bitirmezler bence koca asoiaf serisini. Üçleme şeklinde bu olayları anlatsalar, çok güzel olurdu.

Çoğu kişi gibi ben de fake olduğunu düşünüyorum. Hazır ortada 8 inci sezon sızacak söylentileri varken adamın teki milleti alaya almıştır.

ejderiya white walker'a dönüşmüş olsa da bence annesini görünce duygusal bağ harekete geçecek ve eski haline dönecektir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık