Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Eustass Kid'in Seviyesi

Kid'in Güncel Seviyesi Ne?

• Kullanılan toplam oy
    119
Zoro fanları iyi bildigi için araştırmasına gerek yok doğru diyorsun.:D

Dur yeni bir kılıç ile level alam beleşe.:D
Ne kadar aşırı tepki veriyonuz öyle ya, ismini cismini bilmediğimiz adamların şanslarıyla ilerlediklerini varsayacak kadar gözünüzü de karartmışsınız. Sonra bir de ama onlar nasıl buralara kadar geldiler diye sorguluyonuz hahahaha. La plot armor denilen şey bilmediğin konularda atmasyon yapmak demek değil xD

Bari attığınız cevaplarda az biraz konu ile akalı şeyler olsun, tartışacak üç beş veri sunun ne bileyim, biri de yazmış Mihawk nasıl oraya geldi diye hahaha kahkaha attırdınız resmen :hhh:

Ne kadar aşırı tepki veriyonuz öyle ya, ismini cismini bilmediğimiz adamların şanslarıyla ilerlediklerini varsayacak kadar gözünüzü de karartmışsınız. Sonra bir de ama onlar nasıl buralara kadar geldiler diye sorguluyonuz hahahaha. La plot armor denilen şey bilmediğin konularda atmasyon yapmak demek değil xD

Bari attığınız cevaplarda az biraz konu ile akalı şeyler olsun, tartışacak üç beş veri sunun ne bileyim, biri de yazmış Mihawk nasıl oraya geldi diye hahaha kahkaha attırdınız resmen :hhh:
Whitebeard geldi aklıma sebepsiz.:D

Anlat bakalım WB'nin hangi olayında plot armor var ? Ama böyle boş boş yorumlarla geçirme direk güzelce bir anlat. Ben plot armor ne demektir bilmediğine şuan emin olmuş vaziyetteyim. Lütfü fanı olarak hiç şaşırtmıyorsun :hhh:
Kaç yaşında adam hala yaşıyordu. :bilmem: Hele o yaştaki adamın yanında o hemşireler varken nasıl kalpten gitmedi, hala anlam veremiyorum.

Anlat bakalım WB'nin hangi olayında plot armor var ? Ama böyle boş boş yorumlarla geçirme direk güzelce bir anlat. Ben plot armor ne demektir bilmediğine şuan emin olmuş vaziyetteyim. Lütfü fanı olarak hiç şaşırtmıyorsun :hhh:
Bahsettiğiniz anlamda zor durumlara düşmeyecek derecede Mangaka elinden güçlü yapılmak en alasından plot armordur. Ki ben WB'nin o tarz durumlara düşmemiş olduğunu da düşünmüyorum. Zamanında çok atıyordunuz bol keseden daha ilk flashbacklerinde çatladınız.:D WB, Kaido,Shiki, BM, Xebec gibilerle aynı tayfada yolculuk yapıyormuş. Garp ve Roger'a karşı 4v2 sahnesi gördük.:D Sonra aynı zamanda Roger'a denk olduğu da çizildi. Bunlar sana bir selam çakıyor olmalı.

Ha şu da var 30 küsürlerinde böylesi şeylerini gördüğümüz adamlar 19 yaşlarında iken kime abi baba çekiyordu hesabını sen yaparsın...:D Gerçek Kral geliyor. Öyle en iyi meyveyle en güçlü dereceden kılıçlarla değil..:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık