Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Eustass Kid'in Seviyesi

Kid'in Güncel Seviyesi Ne?

• Kullanılan toplam oy
    119
İlk 6 aylık korsanlık hayatında benzer zorluklar ile plotsuz olarak kurtulduğunu düşündüren şey ne acaba sana hatta Kidd'in 6 aylık korsan mı onu bile bilmiyoruz Kidd'in 6 aylık korsan olup eğer benzer zorluklar ile karşılaşıp(bana göre benzer zorluklar ile karşılaşması zaten imkansız adamlar amirale sıyrık atamaz bknz.Aokiji) plotsuz kurtulduysa Luffy'den bir 5 kat falan güçlü olması lazım benzer zorluklar ile çünkü Sabaondy'deki Kidd'de yara falan yok ya hani senin deyiminle plotsuz olmak yara almayı gerektirir adam aynı zorluklar ile yarasız gelmiş buraya kadar demek ki Sabaondy'de Lütfü'den bir 5 kat falan güçlü olması lazım. Shakky'nin bizim tayfanın Aoikiji ile karşılaştığından Croco'yu Enel'i Moria'yı yendiğinden haberi varsa bana da haber ver lütfen. Şu yukarıda saydığım üç isime benzer rakipler ile karşılaşıp (Aokiji,Croco[Logia],Enel[Logia]) plotsuz olarak yenip veya kaçtığını düşünüyorsan sana iyi düşünmeler o zaman.

Son düzenleme:
Diğer taraftan hiçbir yara almadı diye övdüğünüz Mihawk'ın Yonkou seviyesinde hatta sana göre daha güçlü bir seviyede olmasını hangi plot ile açıklayacaksın merak konusu.
Bu evrende Linlin gibi doğuştan canavar olan muazzam güçlü insanlar da var, neden Mihawk onlardan biri olmasın?

@モンキー・D・ガープ中将 @Alpamis Luffy'deki şans Kid'de de varsa siz düşünün, krallığı falan elinden alır haberiniz olsun.

Kiddo reyizi hep güçlüydü gözümde. Hatta Lütfü'yü alacak bir nova varsa odur diyordum featlerine göre. Ne zaman Kata'yı yendi Lütfü kral oradan sonra işler zor artık dedim.

Bakalım kendisinin pıçak fırlatmaktan farklı gerçek bir dövüşünü görmek lazım.

Kiddo reyizi hep güçlüydü gözümde. Hatta Lütfü'yü alacak bir nova varsa odur diyordum featlerine göre. Ne zaman Kata'yı yendi Lütfü kral oradan sonra işler zor artık dedim.

Bakalım kendisinin pıçak fırlatmaktan farklı gerçek bir dövüşünü görmek lazım.
Yine güçlü olucak, Wano'da Luffy ile beraber Kaido'ya gözünü dikmiş durumda olan diğer karkater Kid'dir. Boş çıkmaz bu adam.

Luffy'deki plot bırak Onepiece yaratılmış tüm serilerdeki tüm karakterlerin plotlarından fazladır. Çocuk baştan ayağa plot :ehe:

Bu arada lütfü fanları gidip plot armor ne demektir bir araştırın, öyle gelin. Komik komik şeyler yazıyorsunuz :byee:

Son düzenleme:
Luffy'deki plot bırak Onepiece yaratılmış tüm serilerdeki tüm karakterlerin plotlarından fazladır. Çocuk baştan ayağa plot :ehe:

Bu arada lütfü fanları gidip plot armor ne demektir bir araştırın, öyle gelin. Komik komik şeyler yazıyorsunuz :byee:
Zoro fanları iyi bildigi için araştırmasına gerek yok doğru diyorsun.:D

Dur yeni bir kılıç ile level alam beleşe.:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık