Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Eustass Kid'in Seviyesi

Kid'in Güncel Seviyesi Ne?

• Kullanılan toplam oy
    119
Yav geçmişi açıklanıp plotsuz kurtulmayan karakter mi var Dof,Law(Corasan mevzusu Ope Ope no Mi'yi yedirmesi) Ray dediğimiz adam bile Hachi sayesinde hayatı kurtulmuş lan Hachi'den bahsediyoruz yav onun için Luffy plot plot yav demeyi bırakmalılar bence.
Korsanfanın en kalitesiz jargonu plot armor mevzusudur. Her karakterde var olan bir şey.
@Siyah Ateş Sen Abdulhamiti savundun diyen adam gibi. Sen Mihöwku savundun diye etiket atacağımız günlerde gelecek merak etme. :a:

@Alpamis ve alıntılayamadığım diğer üye, Nasıl bir karın ağrınız varmış be arkadaşım, bunlar plotun zararları sanırım. Hiç bir şey plot armorun diğerlerinde birken luffyde bin olduğu gerçeğini değiştirnez. Haala nefes alıyorsa gökten düşen su damlacıklarına borçlusunuz. :hhh: Bunu bile bile gelmişsiniz bana cevap veriyorsunuz.

Neyse konumuz nereden Luffy'deki plota geldi bilmiyorum ama Luffy ve Kid eşittir, savunduğum şey bu.
Korsanfanın en kalitesiz jargonu plot armor mevzusudur. Her karakterde var olan bir şey.
@Siyah Ateş Sen Abdulhamiti savundun diyen adam gibi. Sen Mihöwku savundun diye etiket atacağımız günlerde gelecek merak etme. :a:
Kalitesiz diyorsun da bin bölümlük seriide mide bulandırıyor yau, bir olur iki olur anlarım da bin olunca insanda bi tiksinme oluyor.

O günler hiç bir zaman gelmicek, üzgünüm.

@Alpamis ve alıntılayamadığım diğer üye, Nasıl bir karın ağrınız varmış be arkadaşım, bunlar plotun zararları sanırım. Hiç bir şey plot armorun diğerlerinde birken luffyde bin olduğu gerçeğini değiştirnez. Haala nefes alıyorsa gökten düşen su damlacıklarına borçlusunuz. :hhh: Bunu bile bile gelmişsiniz bana cevap veriyorsunuz.

Neyse konumuz nereden Luffy'deki plota geldi bilmiyorum ama Luffy ve Kid eşittir, savunduğum şey bu.

Kalitesiz diyorsun da bin bölümlük seriide mide bulandırıyor yau, bir olur iki olur anlarım da bin olunca insanda bi tiksinme oluyor.

Bende sana diyorum ki havadan Big Mom düştü Kidd'ler kurtuldu ve ölmedi ve hatta üzerine kaçabildiler? Hem de Chopper sayesinde daha dur bu adamın FB'si de gelir. Sen bana şunu de Kidd'in 3 aylık bir korsanlık macerasının ortasında Aokiji ile karşılaşırsa ne olur? veya 1 aylık macerasında Croco ile karşılaşsa ve düşman olsalar? Hatta sana şunu sorayım Kidd Logia kullanıcısı biri ile karşılaşmış mıdır GL'de :D Ateş bence cevabını bilmek istemeyeceğin soruları sorma.

Son düzenleme:

Bu konuda boş yapıyon. Hem Kid hakkında çok az şey biliyoruz diyorsun hem Luffy'e saldırıyorsun hem Luffy o kadar ballı torpilli diyorsun hem de buna ragmen hakkında çok az şey bildiğin Kid'i, Luffy ile eşit diyorsun.

Ben bu kadar çelişkiyi bir arada görmedim. Bari düşüncelerinin bir dayanağı olsun. İçinden gecenleri okumak istemiyoruz.:hıh:

Bende sana diyorum ki havadan Big Mom düştü Kidd'ler kurtuldu ve ölmedi ve hatta üzerine kaçabildiler? Hem de Chopper sayesinde daha dur bu adamın FB'si de gelir. Sen bana şunu de Kidd'in 3 aylık bir korsanlık macerasının ortasında Aokiji ile karşılaşırsa ne olur? veya 1 aylık macerasında Croco ile karşılaşsa ve düşman olsalar? :D Ateş bence cevabını bilmek istemeyeceğin soruları sorma.
Kid ölür ikisinde de ne olacak.Kuzan dedesi hatrına ellemedi.Croco zaten 3 kere öldürdü normalde.Kid hapiste Luffy’nin şansından yararlandı ve ölümden döndü.Koca ana oraya test objesi olsun diye getirilmiş zaten.Yeni hakiyi test edecek.Ha birde Luffy Udon’u rahatlıkla ele geçirsin diye.Queen ve adamları gitti meydan ona kaldı.Luffy’nin şansından bazen diğer karakterler de yararlanıyor.Adam hapishaneyi bastı şansıyla Magellan karşısında hayatta kalınca Croco serbest kaldı bunun sayesinde Hannybal beleşe müdür oldu vs... Kid Alabasta’da Croco ile karşılaşsa çaylakken ölümlerden döneceğini mi sanıyorsun ?

Kid ölür ikisinde de ne olacak.Kuzan dedesi hatrına ellemedi.Croco zaten 3 kere öldürdü normalde.Kid hapiste Luffy’nin şansından yararlandı ve ölümden döndü.Koca ana oraya test objesi olsun diye getirilmiş zaten.Yeni hakiyi test edecek.Ha birde Luffy Udon’u rahatlıkla ele geçirsin diye.Queen ve adamları gitti meydan ona kaldı.Luffy’nin şansından bazen diğer karakterler de yararlanıyor.Adam hapishaneyi bastı şansıyla Magellan karşısında hayatta kalınca Croco serbest kaldı bunun sayesinde Hannybal beleşe müdür oldu vs... Kid Alabasta’da Croco ile karşılaşsa çaylakken ölümlerden döneceğini mi sanıyorsun ?
Tabi ki dönecek sen ne sanıyorsun ki? Karakterlere göre seri şekillenir gökten yağmur yağar su damlaları düşen bu Kid olur Luffy olur. Zaten kendi ağzınla itiraf etmişsin Kidd'in yürüdüğü yolların çok dışında yürümüş Luffy buda bir başlangıçtır.

Kid bunlara rağmen Luffy ile aynı güçte oluyorsa Luffy'nin Crocodile'ı yenmiş olmasının ne önemi var? Luffy de o zaman Kid gibi karşısında öleceği adamlara rast gelmeden çok güçlü olsun?

Çelişkinizi göremiyorsunuz ya da görmek istemiyorsunuz. :(

Kid hiçbir poh yapmadan Luffy kadar güçlü olacak ama bu noktada asıl ballı torpilli Luffy olacak? Bunu söylediğimizde de o zaman Kid'i fazla görmedik diyorsunuz. Eee görsek Luffy'den farklı olmayacak sonuç biz de onu diyoruz.:D

Siz aynı muhabbeti zamanında Roger, WB üzerinden de yaptınız. Hatta güçlü olan her karakter üzerinden buna Big Mom ve Kaido da dahil. Şimdi hepsinin ayrı ayrı olaylarını gördük. Lafınızı yiyen siz oldunuz. Zamanında Roger herkesi vura vura yendi Luffy gibi ittifak yapmadı diyen de sendin çok iyi hatırlıyorum. Şimdi aynı sen Roger Garp ile ittifak yaptı Xebec'i yendi. WB ile beraber kaldı felan diyorsun.:D

İlahi mukadderat diyoruz buna.:D

Ya
Tabi ki dönecek sen ne sanıyorsun ki? Karakterlere göre seri şekillenir gökten yağmur yağar su damlaları düşen bu Kid olur Luffy olur.
Yav daha seriyi çözmemişsiniz damla düşecek diyorsunuz.He öyle herkesin üstüne damla düşüyordu.Yazar seriyi kader ve Luffy’nin inanılmaz şansı üzerine kurmuş olayların bu kadar arka arkaya yolunda gitmesini buna bağlıyor.Balık krallar bile demiş yolunda gidiyor diye.Sürekli şansa vurgu yapıyor.Balık zehirlemiş Reijuu gelip kurtarıyor.Sonra da bizzat Reijuu şanslı biri diyor arkadaş için.Şimdi bu ne ? Plot armor diye iddia edilen olaylar işte bu tarz olaylar. @Alpamis Ben Kid aynı güçte diye iddialı konuşmadım eskiden olsa belki şu anki haline zor çok eksikleri var.

Bende sana diyorum ki havadan Big Mom düştü Kidd'ler kurtuldu ve ölmedi ve hatta üzerine kaçabildiler? Hem de Chopper sayesinde daha dur bu adamın FB'si de gelir. Sen bana şunu de Kidd'in 3 aylık bir korsanlık macerasının ortasında Aokiji ile karşılaşırsa ne olur? veya 1 aylık macerasında Croco ile karşılaşsa ve düşman olsalar? :D Ateş bence cevabını bilmek istemeyeceğin soruları sorma.
Aokiji ya da Timsah üzerinden varsayımda bulunmak yersiz. Shakky bütün süpernovaların benzer seviyedeki zorlukları aşarak Shabondy'e ulaştığını burada söylüyor. E benzer seviyedeki mücadelelere rağmen Kid'de ölmediyse bu plot değil midir? Sanmıyorum, Kid'in yüzü parçalanmış ve kolunu kaybeymiş, en sonunda da Kaido'ya, müttefikleri tarafından ihanete uğrayarak, esir düşmüş. Görüldüğü üzre şanslı bir adam değil Kid. Şanslı bir adam olmadığını da göz önünde bulundurursak bahsettiğin türdeki zorlukları plot olmadan aşmıştır diyebiliriz.

Aokiji ya da Timsah üzerinden varsayımda bulunmak yersiz. Shakky bütün süpernovaların benzer seviyedeki zorlukları aşarak Shabondy'e ulaştığını burada söylüyor. E benzer seviyedeki mücadelelere rağmen Kid'de ölmediyse bu plot değil midir? Sanmıyorum, Kid'in yüzü parçalanmış ve kolunu kaybeymiş, en sonunda da Kaido'ya, müttefikleri tarafından ihanete uğrayarak, esir düşmüş. Görüldüğü üzre şanslı bir adam değil Kid. Şanslı bir adam olmadığını da göz önünde bulundurursak bahsettiğin türdeki zorlukları plot olmadan aşmıştır diyebiliriz.
Yara almak plot olmadan zorlukları aşmak demekmiş.:D Luffy'nin böğründeki koskoca yanık yarası gözüne girmiyor o zaman? Diğer taraftan hiçbir yara almadı diye övdüğünüz Mihawk'ın Yonkou seviyesinde hatta sana göre daha güçlü bir seviyede olmasını hangi plot ile açıklayacaksın merak konusu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık