Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Orijinal One Piece Karakteri

bencede katakurı kardes kısmı bıraz klıse ama tam ozgun bır karakter hele su kardesını dovduklerı yerden sonra sonra atkıyla dolasması felan mukemmeldı hıc beklemıyodum o atkının boyle bır hıkayesı olamasını(seytana donecek zannedıyodum ben cok cool hareket oldu)
:good:Donut ve sırt muhabbeti de güzeldi.

Maalesef bu seriide öyle bir karakter yok. Olmamasının sebebi, mangakanın bi şekilde karakterlerin içini boşaltmasından kaynaklanıyor.

Son düzenleme:
Belki de böyle düşünme sebeplerimden biri gereğinden fazla gizem kasmasıdır. Mihawk ilgimi çeken bir karakter olsa da hakkında neredeyse hiç bir şey bilmiyoruz ve artık karakterlerin içi boşmuş gibi hissetmeye başladım, sanırım böylesine devasa bir eser çocuklar için çizilince bu sonuç kaçınılmaz oluyor.

Belki de böyle düşünme sebeplerimden biri gereğinden fazla gizem kasmasıdır. Mihawk ilgimi çeken bir karakter olsa da hakkında neredeyse hiç bir şey bilmiyoruz ve artık karakterlerin içi boşmuş gibi hissetmeye başladım, sanırım böylesine devasa bir eser çocuklar için çizilince bu sonuç kaçınılmaz oluyor.
Gizem olayından yana pek bir problem yok aslında. Özellikle son 10 yıldır bu şekilde bir tavır takınmasaydı uzun zaman önce Jump tarafından baskılanıp kesip atılırdı seri. Bunun temel sebebi de tüketim çılgınlığı dediğimiz şey. Oda'yı bu konuda suçlayamıyorum. Fakat evet bazen kartlarını gerektiğinden fazla saklıyor ve kısmen(!) çocuklar için yazılan bir seri. Neticede seri yazılmaya başlandığında okuyan insanların çoğu 25-30lu yaşlarında. Bunun da farkında olarak bazı hamleler yaptığını da gözardı etmemek lazım.
Nefret etsem de Mihowk'ın karakter tasarımını çok beğenirim.

Teach diyecektim ki, onun orjinal olmadığını hatırladım ancak Oda neredeyse çoğu karakteri bir yerlerden alarak yaptığını düşünürsek orjinal karakter bulmak imkansız gibidir sanırım. Katakuri,Buggy,Doffy,Franky,Big Mom,Lucci,Teach,Queen

Gizem olayından yana pek bir problem yok aslında. Özellikle son 10 yıldır bu şekilde bir tavır takınmasaydı uzun zaman önce Jump tarafından baskılanıp kesip atılırdı seri. Bunun temel sebebi de tüketim çılgınlığı dediğimiz şey. Oda'yı bu konuda suçlayamıyorum. Fakat evet bazen kartlarını gerektiğinden fazla saklıyor ve kısmen(!) çocuklar için yazılan bir seri. Neticede seri yazılmaya başlandığında okuyan insanların çoğu 25-30lu yaşlarında. Bunun da farkında olarak bazı hamleler yaptığını da gözardı etmemek lazım.
Nefret etsem de Mihowk'ın karakter tasarımını çok beğenirim.
En son ne zaman bir manga sayısını beğenerek okudum hatırlamıyorum, gazete sayfalarını karıştırır gibi geçiyorum bölümleri. Geçmişte sevdiğim, ilgi gösterdiğim şeyler de artık cazip gelmiyor, yılların getirdiği bir alışkanlıkla okur oldum. Haliyle karakterler de benim açımdan derinliğini yitirmiş durumda. Atmosfer genel olarak aynı, her arc bildiğimiz yoldan dram kasma çabaları... arctan arca sadece yüzler değişiyor gibi. Orjinallik bitmiş.

Wano arca gireli onlarca bölüm olmuş haala Oden, Kamavatsu ve Denjuro'nun silüetleriyle yetiniyoruz. Gizem kasacam derken yıldırıyor haberi yok ve Oda, bir yerde şuna benzer bir şey söylüyor:" Yıllar geçse de çizerken içimdeki çocuğa göre hareket ediyorum." Gerçekten de bunu yapıyor...

Mihawk'ın ise sadece ne kadar güçlü olduğuna yönelik bir beklentim var.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık